Architektonická soutěž bude hledat novou podobu interiérů Ústavního soudu

Datum konání: 16.05.2016, 12:00

Středa, 13. Duben 2016 - 14:41
| Napsal: | Zdroj: Tisková zpráva

Ústavní soud vyhlašuje jednokolovou veřejnou anonymní projektovou soutěž na architektonické ztvárnění interiérů. Konkrétně jde o celkový koncept úprav interiérů s detailním řešením vybraných prostor. Datum odevzdání soutěžních návrhů je stanoveno na 16. května.

Sněmovní sál Ústavního soudu, stávající podoba - foto © ÚS

Ústavní soud – architektonické ztvárnění interiérů

  • Typ soutěže: Jednokolová veřejná anonymní projektová soutěž
  • Vyhlašovatel: Ústavní soud, Joštova 8, 660 83 Brno
  • Předpokládané ceny a odměny: celkem 270 000 Kč
  • Datum odevzdání soutěžních návrhů: 16. 5. 2016 / 12:00

Předmětem soutěže je zpracování architektonického návrhu interiérů budovy sídla Ústavního soudu, Joštova 8, Brno. Navržena bude celková koncepce úprav interiérů s detailním řešením sněmovního sálu, jednací síně s přilehlými prostory, pracovny soudce a jeho tajemnice, a část chodby se schodištěm včetně toalet.

Předmětem návrhu interiéru sněmovního sálu bude kompletní mobiliář sněmovního sálu, ztvárnění hlavní stěny za předsednickým pultem, osvětlení a řešení povrchu nášlapné vrstvy podlah s výškovým uspořádáním lavic. Předmětem návrhu interiéru předsálí bude mobiliář, osvětlení, případné drobné stavební úpravy a řešení povrchu nášlapné vrstvy podlah. Předmětem návrhu interiéru jednací síně (vyhlašovací místnosti) bude mobiliář, osvětlení, případné drobné stavební úpravy a řešení povrchu nášlapné vrstvy podlah.

Předmětem návrhu interiéru pracoviště soudce a jeho tajemnice bude mobiliář, osvětlení, případné drobné stavební úpravy a řešení povrchu nášlapné vrstvy podlah.

Předmětem návrhu interiéru chodby a přilehlých prostor s toaletami budou dispoziční úpravy vč. celkové koncepce řešení interiéru u toalet, osvětlení, případné drobné stavební úpravy a řešení povrchu nášlapné vrstvy podlah.

Kompletní zadávací dokumentace je na profilu zadavatele.