Odborný seminář Interiéry již po páté!

Datum konání: 03.11.2016 (Celý den)

Čtvrtek, 6. Říjen 2016 - 8:55
| Napsal: | Zdroj: Tisková zpráva

Ano, je to tak. Letošní seminář Interiéry slaví své první jubileum (5. ročník) a stává se tak tradiční podzimní akcí. Do diáře si tedy dejte datum 3. listopadu a připravte se na nabitý program. Letošní hlavní téma je příběh – příběh realizací, designérů a materiálů.

Interiéry 2016, logo semináře – foto © archiv organizátorů

Kdy: 3. listopadu 2016
Kde: Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Resslova 440, Volyně

Pátý ročník odborného semináře „INTERIÉRY 2016“ se již tradičně koná ve Volyni. Akce je opět určena pro širokou odbornou veřejnost, především pro návrháře interiérů, architekty, výrobce a dodavatele interiérových prvků. Cílem je kromě seznámení s novinkami na trhu, novými technologiemi, trendy a zajímavými realizacemi, také propojení designérů a výrobců na našem území.

Profesor Jiří Pelcl pohovoří na téma „Zapomenutí minimalisté“ – Hnutí Shakers v USA, architektka Kamila Douděrová se zaměří na příběhy realizací z televizního pořadu a zmíníme například i budování značky českého nábytku. Nebudeme však hovořit čistě o interiérech. Na řadu přijde i téma zlepšení komunikace se zákazníkem. Vše inspirativní a užitečné pro interiérové designéry, architekty a další profesionály z oboru.

Navíc se sborník přednášek stává součástí magazínu Interiéry, který dostávají všichni posluchači zdarma a večer proběhne oslava 20. výročí VOŠ.

Přesný program i on-line přihlášení najdete jako obvykle na webu akce.