Přihlaste se do Národní ceny za studentský design

Datum konání: 25.06.2017 (Celý den)

Pátek, 9. Červen 2017 - 0:30
| Napsal: | Zdroj: Tisková zpráva

Nezmeškejte to a do 25. června si podejte přihlášku. Třeba zvítězíte právě vy. 

Národní cena za studentský design 2017

Soutěží práce, které vznikly po 1. lednu 2015, a které nebyly přihlášeny do některého z předchozích ročníků Národní ceny za studentský design.

V čem se letos soutěží?

Do Národní ceny za studentský design 2017 se mohou přihlásit jakékoliv studentské práce z nejširšího spektra zahrnutého pod termínem produktový a industriální design (například nábytek pro interiéry a exteriéry, interiérové doplňky, sklo, keramika, svítidla, stolovací prvky, varné nádobí apod., strojení zařízení, přístroje, nářadí, zdravotnická technika, transportní design, industriální design, zemědělská technika, textilní a oděvní design, obuv, doplňky, šperk, sportovní potřeby, hračky, didaktické potřeby, hobby, obaly s důrazem na konstrukci, řešení soukromých i veřejných interiérů ad.

O co se soutěží?

O tituly Národní cena za studentský design * GRAND, Národní cena za studentský design * JUNIOR, o Excelentní studentský design a Dobrý studentský design , o celkovou hodnotu finančních ocenění ve výši více než 100 000 Kč, o ceny rektorů, děkanů, ředitelů významných institucí, muzeí a studií, o stáže a pobyty ve významných studiích a ateliérech v ČR a v zahraničí, o účast na workshopech, artcampech apod. , o odkup prací do muzeí, o hodnotné produkty našich a zahraničních firem, o odbornou literaturu, ad.

Přihlášky on line na http://www.studentskydesign.cz do 25. června 2017

Soutěž je anonymní, práce jsou hodnoceny třemi nezávislými porotami.

Jak dílo přihlásit?

Do 25. června 2017 webové stránky soutěže (www.studentskydesign.cz), kde vyplňte veškeré potřebné údaje. V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů nás kontaktujte e-mailem na info [at] designcabinet.cz nebo MgA. Lucii Kaslové na mobil 733 155 985.