Šetrné budovy 2014

Datum konání: 25.09.2014 (Celý den)

Čtvrtek, 4. Září 2014 - 22:58
| Napsal:

Dovolujeme si vás pozvat na konferenci Šetrné budovy 2014, která se uskuteční 25. září v hotelu Hilton Prague. Na této unikátní akci se sejde přes 250 zástupců stavebního byznysu a státní správy.

Šetrné budovy 2014
Fotoalbum: 
Šetrné budovy 2014
Šetrné budovy 2014

Na konferenci vystoupí řečníci světové úrovně. Akci otevře architekt Rafe Bertram z proslulého globálního ateliéru Foster + Partners. Tým expertů z Institutu pro plánování a rozvoj hl. m. Prahy představí strategický plán rozvoje naší metropole. Odborníci společnosti VCES téma rozšíří o případovou studii rozvoje Prahy Radotín. Technologičtí experti z Německa, Velké Británie, Holandska a Česka budou diskutovat fenomén konektivity ve stavebnictví a architektuře.

Ministerstvo pro místní rozvoj na konferenci poprvé zveřejní projekt Akademie pro veřejné investice. Náměstek ministra financí pro hospodaření s majetkem státu Ondřej Závodský povede blok věnovaný potenciálu úspor v budovách státu.

Dále se budeme intenzivně věnovat novým technologiím, které zásadně ovlivní budoucnost stavebnictví. V sekci BIM v ČR ukážeme smluvní podmínky projektů v BIM a kolaboraci profesí v tomto novém ambiciózním procesu. To vše formou lokálních případových studií, které budeme prezentovat veřejnosti vůbec poprvé.

V sekci věnované investicím se zaměříme na sekundární trh a potenciál rekonstrukcí v komerčních budovách. Důležitou součástí konference budou Inovace a novinky, kde představíme propojení udržitelnosti a špičkových nových produktů.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a poznejte potenciál šetrného stavebnictví. Staňte se součástí inspirativní komunity. Zaregistrujte se včas na www.setrnebudovy.cz a získejte výhodné vstupné. V rámci konference proběhne slavnostní galavečer, na který budou mít všichni zaregistrovaní vstup volný.

Více informací: www.setrnebudovy.cz