Soutěžte o lístky na festival reSITE !

Datum konání: 30.05.2014 (Celý den)

Úterý, 27. Květen 2014 - 9:38
| Napsal:

Pořadatelé festivalu reSITE vypsali fotografickou soutěž o nejzajímavější fotografie příkladných řešení veřejného prostoru nebo zajímavých detailů města a vítěz poté vzejde z veřejného hlasování prostřednictvím facebookové stránky reSITE.

reSITE - soutěž

Podrobná pravidla soutěže na http://buff.ly/RiezyA. Výherci získají volné vstupenky na konferenci a další zajímavé ceny.

Program konference reSITE byl sestaven tak, aby oslovil nejen developery a investory, architekty a designéry, ale rovněž zástupce municipality – starosty, pracovníky stavebních úřadů nebo odborů rozvoje. O tom, jak může oživené prostranství spojit téměř celé město, přijede přednášet BENEDETTA TAGLIABUE – jedna z mála celosvětově úspěšných architektek, jejíž realizace tržnice St. Catarina v Barceloně je z hlediska městského urbanismu považována za ikonickou. Zcela jiný recept na prosperující a fungující město nabídne VLADIMÍR LEDECKÝ, starosta Spišského Hrhova, který ukázkově integroval romskou komunitu do obnovy a správy majetku, společenského i kulturního života. Dokonce s takovými výsledky, že se do města stěhují lidé z širokého okolí.

Klíčová slova: