Interiéry sídla společnosti Cyrrus

Pátek, 13. Červenec 2012 - 2:00
| Napsal:

Makléřská společnost Cyrrus začátkem roku 2012 revitalizovala a také výrazně rozšířila prostory sídla firmy v brněnském Platiniu, kde sídlí od roku 2006. Letos stejně jako před 6 lety majitelé společnosti přizvali architekty společnosti KYZLINK.

V zadání architektům zaznělo rozšíření prostoru o cca 450 m2, oživení stávajících prostor a především návrh relaxačního prostoru pro zaměstnance i hosty ve formě klasického baru.

Ve společnosti Cyrrus pracují makléři v tzv. open space kancelářích, jejich práce vyžaduje neustálé soustředění a pracují pod tlakem. Majitelé společnosti vyznávají filozofii, ke které se poslední dobou přiklání stále více firem, a to vytvářet co možná nejvíce neformální pracovní prostředí, poskytovat možnost dostatečného odreagování a nezbytného odpočinku. Od března 2012 tedy zaměstnanci mohou kdykoliv během dne navštívit firemní bar, odpočinout si, pozvat na kávu obchodní partnery, popovídat si s kolegy. Ve svém návrhu architekti použili tlumené barvy přírodního dřeva v kombinaci s bílou barvou a kovem. Tapeta na zadní stěně nesymbolizuje nic menšího, než úspěchy proslulé Wall street. Pozornému příchozímu neunikne prosvětlené logo společnosti ve tvaru písmene C, nenápadně vetknuté do těla barového pultu. A třešničkou na firemním dortu se stává placení, v baru se totiž konzumace „platí“ otiskem prstu…
 

Barevný svět architektury.

Diskuse: