Atelier Secco, s.r.o. hledá ARCHITEKTA (tku)/STAVEBNÍHO INŽENÝRA(rku)

Publikováno: Středa, 27. Únor 2019 Kontakt: Karin Mikolajkova E-mail: mikolajkova [at] ateliersecco.cz

Architektonický atelier SECCO, s.r.o. se sídlem v Praze na Hanspaulce hledá stavebního inženýra(rku) či architekta(tku) . Rozsah práce našeho studia je velmi rozmanitý, projektujeme kanceláře, obytné domy, fitness kluby, restaurace, ale máme za sebou i stavbu Termálního parku v Losinách, který získal cenu Stavba roku v Olomouckém kraji a další rozsáhlejší projekty, účastníme se architektonických soutěží. Přijďte k nám a staňte se součástí našeho úspěšného týmu.

Náplň práce: samostatné vedení celého projektu, projektování a navrhování, samostatné rozhodování v dílčích záležitostech. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru architektura či stavitelství , znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD, samostatnost, proaktivní a zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme: prostor pro seberealizaci a kreativitu, detailní zaškolení, různorodou praxi, plat odpovídající dosaženému vzdělání a reflektující pracovní nasazení, bonusy, služební telefon a zejména prima kolektiv mladých lidí, krásné pracovní prostředí a flexibilní pracovní dobu.
V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s fotografií, motivačním dopisem a pracovním portfoliem k rukám Karin Mikolajkové

Firma: 
Atelier Secco, s.r.o.
Web: 
mikolajkova@ateliersecco.cz
Typ inzerátu: 
nabízím zaměstnání
Regiony: 
celá ČR,
Praha
Jazykové znalosti: 
angličtina
Další jazyky: 
AJ výhodou
Znalosti programů: 
Autodesk AutoCAD Architecture
Další programy: 
znalosti dalších programů výhodou
Ostatní znalosti: 
živnostenský list