Burza práce

Pro vložení inzerátu se přihlaste nebo zaregistrujte

Tvorba modelů a vizualizací

Publikováno: Středa, 1. Červenec 2015 Kontakt: Veronika Páralová E-mail: veronika.paralova [at] gmail.com
Dobrý den, jsem studentka architektury a nabízím tvorbu modelu (i fyzického) a následné vizualizace. Pracuji především v programech AutoCAD, ArchiCad, Artlantis, InDesign a Photoshop. V následujících odkazech je k nahlédnutí můj životopis, kompletní portfolio i portfolio s vizualizacemi a modely: http://www.docdroid.net/15826/ivotopis-vp.pdf.html (Životopis) http://www.docdroid.net/15824/portfolio-vp-small.pdf.html (Portfollio) http://www.docdroid.net/15825/vizualizace-a-model-vp.pdf.html (vizualizace a model) Věřím, že Vás má nabídka zaujme. Těším se na případnou spolupráci!
Typ inzerátu: 
nabízím služby
Regiony: 
Praha
Jazykové znalosti: 
angličtina,
němčina
Znalosti programů: 
Autodesk AutoCAD Architecture,
Graphisoft ArchiCAD,
SketchUp
Další programy: 
Photoshop, Artlantis, InDesign, Edubeam, Svoboda Software
Ostatní znalosti: 
řidičský průkaz

COMPLEX ARCHITECT WANTED

Publikováno: Sobota, 27. Červen 2015 Kontakt: DELICODE s.r.o. E-mail: delicode [at] delicode.cz
Architektonické studio DELICODE vyhlašuje pátrání po novém členu teamu ZKUŠENÝ: s minimální 5 letou praxí v oboru architekt/projektant/designér nábytku SCHOPNÝ vést samostatný projekt: od návrhu, prezentace, přípravy podkladů až po realizaci (stavební a interiérové části) a její koordinaci na stavbě ZDATNÝ v prezentaci: verbální při komunikaci s klientem, grafické v rámci prezentace návrhů ZNALÝ interiéru: soudobých materiálů, povrchů a detailů v nábytkářském průmyslu OVLÁDAJÍCÍ a vlastnící hardware a software: AutoCad / Sketchup / Photoshop /MS Office CV + portfolio (top 3 realizované projekty)
Typ inzerátu: 
nabízím zaměstnání
Regiony: 
Praha
Znalosti programů: 
Autodesk AutoCAD Architecture,
SketchUp
Další programy: 
Photoshop / MS Office
Ostatní znalosti: 
živnostenský list

Projektant v oboru pozemních staveb

Publikováno: Úterý, 23. Červen 2015 Kontakt: Ivan Bedrunka, Ing.
Společnost INPROS F-M, s.r.o. (www.inprosfm.cz) hledá zaměstnance na pozici samostatný projektant pozemních staveb. Náplň práce: zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS) v programu AutoCAD, koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu, inženýrská činnost. Požadavky: SŠ, VŠ vzdělání stavební, znalost práce na PC (AutoCAD, Word, Excel), praxe v oboru min. 3 roky výhodou, samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B. . Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, stabilní společnost, slušné finanční ohodnocení s motivační složkou, možnost osobnostního i profesního růstu, nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte nás na: inprosfm@inprosfm.cz Požadujeme: znalost AutoCAD Kontakt: Ing. Ivan Bedrunka | inprosfm@inprosfm.cz | 602741751
Firma: 
Inpros F-M, s.r.o.
Web: 
www.inprosfm.cz
Typ inzerátu: 
nabízím zaměstnání
Další regiony: 
Frýdek-Místek
Znalosti programů: 
Autodesk AutoCAD Architecture
Ostatní znalosti: 
řidičský průkaz

STUDENT ARCHITEKTURY - 6. ROČNÍK - VIZUALIZACE, ARCHITEKTONICKÉ NÁVRHY, INTERIÉRY

Publikováno: Neděle, 21. Červen 2015 Kontakt: Student Architektury E-mail: studentarchitektury [at] seznam.cz
Dobrý den, mám vážný zájem o spolupráci na kreslení a úpravě výkresů, 3d vizualizacích, tvorbě grafiky, návrhu architektonických a interiérových projektů. Jsem studentem 5. ročníku Fakulty architektury a absolventem SPŠ stavební. Mám 6 letou praxi v oblasti architektury a stavitelství ( ovládám programy: Archicad, Autocad, Artlantis, Photoshop, Corel, atd. ). Mám za sebou mnoho referencí na tvorbu vizualizací, architektonických návrhů a kreslení výkresů ( pro architektonické a projekční kanceláře, developerské společnosti, realitní kanceláře a bytové architekty ). Můžu pracovat několik dní v týdnu a také o víkendech . Reference zašlu na požádání. Děkuji a těším se na budoucí spolupráci. Kontakt: studentarchitektury@seznam.cz
Typ inzerátu: 
hledám zaměstnání
Regiony: 
celá ČR
Jazykové znalosti: 
angličtina,
němčina
Znalosti programů: 
Autodesk AutoCAD Architecture,
Graphisoft ArchiCAD
Ostatní znalosti: 
řidičský průkaz

Projektant + nákupčí BRNO

Publikováno: Pondělí, 15. Červen 2015 Kontakt: Jan Bezucha E-mail: info [at] unipark.cz
Hledáme nového kolegu na pozici projektanta a nákupčího. Jedná se o tvorbu jednoduché projektové dokumentace podle architektonických studií (AutoCAd apod), dopracování detailů, rozkreslování nejrůznějších prvků pro výrobu, či tvorbu výkazů výměr. Nedílnou součástí práce je poptávání a objednávání výrobků a materiálu od dodavatelů. Jsme malá firma, která se zabývá návrhy a stavbou netradičních atrakcí a konstrukcí - lanové parky, dětská hřiště, stezky korunami stromů, domky na stromech... Hledáme člověka duchem mladého a otevřeného novým věcem, komunikativního, zároveň zodpovědného a precizního. Nabízíme smysluplnou práci, možnost podílet se na vývoji nových produktů a slušné peníze. Práce na ŽL nebo dle domluvy, 20-40h/týdně, nástup co nejdříve, místo práce Brno. Prosíme CV na kontaktní email, ozveme se vám!
Firma: 
Unipark
Web: 
www.unipark.cz
Typ inzerátu: 
nabízím zaměstnání
Regiony: 
Brno
Znalosti programů: 
Autodesk AutoCAD Architecture
Ostatní znalosti: 
řidičský průkaz

Hlavní architekt projektu

Publikováno: Pátek, 12. Červen 2015 Kontakt: Kateřina Svatá E-mail: afarch [at] afarch.cz
AULÍK FIŠER ARCHITEKTI hledá do svého týmu hlavního inženýra projektu se zkušenostmi s velkými administrativními objekty s minimální praxí 5 let v architektuře. Nabízíme dobré finanční ohodnocení. Ukázky prací a strukturovaný životopis nám prosím zasílejte na email: svata@afarch.cz Děkujeme.
Web: 
www.afarch.cz
Typ inzerátu: 
nabízím zaměstnání
Regiony: 
Praha
Znalosti programů: 
Autodesk AutoCAD Architecture
Další programy: 
Rhinoceros s výhodou
Ostatní znalosti: 
živnostenský list

3D vizualizator, animator

Publikováno: Úterý, 9. Červen 2015 Kontakt: Jan Cermak E-mail: jan [at] 3d-realview.com
Hladame do naseho teamu na interni spolupraci na architektonicke vizualizace a animace pro renomovane architektonicke kancelare spolupracovnika na pozici 3D vizualizator pozadavky: max, vray, photoshop, anglictina, after effect(premiere) vyhoda: zbrush(marvelous designer), unreal engine predpoklad citu pro design, interiery,exteriery nabidka: kancl v centru prahy, financni ohodnoceni bude odpovidat dle dosazene kvality uchazece. vice info po prvotnim kontaktu ukazky portfolia posilejte na jan@3d-realview.com
Web: 
www.3d-realview.com
Typ inzerátu: 
nabízím zaměstnání
Regiony: 
Praha
Jazykové znalosti: 
angličtina
Znalosti programů: 
Autodesk 3ds Max,
SketchUp
Další znalosti: 
Photoshop, After Effect

Brigáda pro studenta

Publikováno: Úterý, 9. Červen 2015 Kontakt: Alena Chitovová E-mail: archito [at] archito.cz
Architektonický ateliér na Praze 9 hledá na občasnou výpomoc studenta posledních ročníků architektonické nebo stavební fakulty ČVUT. Náplň práce: zpracování projektové dokumentace hotelů a restaurací na všech stupních. Práce z domova. Požadované znalosti: AutoCAD, Photoshop, Corel atd. Spolehlivost a pracovitost podmínkou. Pracovní poměr: dohoda o provedení práce. Nástup: ihned.
Typ inzerátu: 
nabízím zaměstnání
Regiony: 
Praha
Znalosti programů: 
Autodesk AutoCAD Architecture

Hledám zaměstnání (odbornou praxi)

Publikováno: Středa, 3. Červen 2015 Kontakt: Martin Belatka E-mail: bellis70 [at] seznam.cz
Jsem student 4. ročníku VUT FAST oboru pozemní stavby a dále chci pokračovat na magisterské studium. SŠ mám vystudovanou se zaměřením na pozemní stavitelství. Hledám odbornou praxi nebo brigádu v oboru pozemního stavitelství. Mám zkušenosti s prací přímo na stavbě a s překreslováním stávajícího stavu. Tyto zkušenosti bych dále rád uplatňoval a rozvíjela. Budu rád za veškeré nabídky.
Typ inzerátu: 
hledám zaměstnání
Regiony: 
Brno
Další regiony: 
Třebíč
Jazykové znalosti: 
angličtina
Znalosti programů: 
Graphisoft ArchiCAD
Další programy: 
Artlantis
Ostatní znalosti: 
řidičský průkaz

Interierový designer IKEA Ostrava

Publikováno: Úterý, 2. Červen 2015 Kontakt: Hana Manová E-mail: Hana.Manova [at] ikea.com
IKEA offers an exciting and empowering work environment in a global marketplace. And as the world’s leader in life at home, you have exceptional opportunities to grow and develop together with us. ABOUT THE JOB As a part of the Store Interior Design team you use your deep knowledge of people’s life at home and your high level of home furnishing competence to show many functional, beautiful sustainable and affordable solutions that are relevant to your local market. You also challenge and encourage the many people to see their homes in new ways. YOUR ASSIGNMENT Your tasks will include: • contributing to positioning the IKEA store as the first choice for home furnishing in your local market. • applying your home furnishing knowledge to ensure up-to-date room settings and other store media that exceed our visitors’ expectations. • stimulating and increasing the interest for home furnishing through constantly showing new and inspiring solutions that motivate people to visit the IKEA store frequently. • using the richness of the IKEA product range to show distinct and different styles that appeal to many individual tastes and needs. • reflecting the IKEA Brand identity by creating visual impact in all commercial, sales support and co-worker areas. YOUR PROFILE Your knowledge, skills and experience include: • an education in interior design or architecture. • a deep passion, curiosity and understanding of home furnishing and people’s everyday life at home. • creative thinking supported by commercial visual competence and a keen eye for aesthetics. • actively seeking improved methods of working in a simple, lean and cost-efficient way. • a practical hands-on approach to your tasks and the ability to work in a fast-paced retail environment. Please send your CV in English and with cover letter
Firma: 
IKEA Ostrava
Typ inzerátu: 
nabízím zaměstnání
Regiony: 
Olomouc,
Ostrava
Jazykové znalosti: 
angličtina

Stránky