Národní cena za studentský design 2010 | hlasování veřejnosti

Pondělí, 18. Říjen 2010 - 2:10
| Napsal:
Vážení čtenáři, opět po roce vám EARCH.CZ ve spolupráci s DESIGN CABINET CZ přináší možnost rozhodnout, který studentský návrh vyhraje prestižní cenu veřejnosti v celostátní soutěži "NÁRODNÍ CENA ZA STUDENTSKÝ DESIGN". Stejně jako v loňském roce budete vybírat ze dvou kategorií a aktivně se tak zúčastníte nejstarší studentské designové soutěže u nás. Každý z vás (každá IP adresa) má celkem 23 hlasů, které může rozdělit mezi své favority - vždy jeden hlas za jeden kalendářní den.

Kdo vyhraje v kategoriích středních škol, kam se přihlásilo 56 soutěžních návrhů, a kdo získá nejvíce sympatií veřejnosti v kategorii vysokých škol, kam se přihlásilo 106 soutěžních návrhů, bude jen na vás.  Do „NÁRODNÍ CENY ZA STUDENTSKÝ DESIGN“ se tedy tento rok přihlásilo nad 160 návrhů. Nechte se inspirovat a rozhodněte, který návrh je ve vašich očích ten nejlepší. Po dobu 23 dnů můžete dát svému favoritovi každý den vždy jeden hlas. Kdo tento dramatický souboj vyhraje a odnese si od sponzora soutěže firmy Eco-design, spol. s.r.o. designové svítidlo a od internetového magazínu EARCH.CZ knihu „Design nábytku v současném světě“ a výtečné víno v hodnotě 500 Kč, se dozvíte na serveru EARCH.CZ po skončení hlasování 10.11. v 00:01 hodin. Souboj můžete sledovat nonstop online na serveru EARCH.CZ, kde bude v průběhu celého hlasování v hlasovacím modulu uváděn aktuální počet hlasů, který váš favorit doposud získal spolu se zbývajícím časem, jenž zbývá do ukončení hlasovaní. Jeden z vás bude serverem EARCH.CZ odměněn stejně jako výherci  hlasování a získá od nás opět knihu „Design nábytku v současném světě“ a lahodné víno v hodnotě 500 Kč. Národní cenu za studentský design 2010 můžete ovlivnit i vy a právě váš hlas může rozhodnout, takže neváhejte a hlasujte!

 
Přeji příjemnou zábavu. 
 
Tým EARCH.CZ a DESIGN CABINET CZ

 

 

Národní cena za studentský design 2010 |
projekty kategorie SŠ a VOŠ

Vážení čtenáři opět po roce vám EARCH.CZ ve spolupráci s DESIGN CABINET CZ přináší možnost rozhodnout, který studentský návrh vyhraje prestižní cenu veřejnosti v celostátní soutěži "NÁRODNÍ CENA ZA STUDENTSKÝ DESIGN". Nyní se nacházíte v kategorii středních a vyšších odborných škol. Který ze soutěžních návrhů nejmladších designéru si zaslouží zájem nejen odborné, ale také široké veřejnosti? Na tuto otázku můžou odpovědět právě vaše hlasy. Máte jich pro každou kategorii celkem 23. Je to jen na vás!

 

 

 

 

Národní cena za studentský design 2010 |
projekty kategorie VŠ a UNIVERZITY

Vážení čtenáři opět po roce vám EARCH.CZ ve spolupráci s DESIGN CABINET CZ přináší možnost rozhodnout, který studentský návrh vyhraje prestižní cenu veřejnosti v celostátní soutěži "NÁRODNÍ CENA ZA STUDENTSKÝ DESIGN". Nyní se nacházíte v kategorii vysoké školy a univerzity. Který ze soutěžních návrhů designéru z vysokých škol si zaslouží zájem nejen odborné, ale také široké veřejnosti? Na tuto otázku můžou odpovědět právě vaše hlasy. Máte jich pro každou kategorii celkem 23. Je to jen na vás!

 

 

 

 

 

Barevný svět architektury.