Projektant pozemních staveb

Publikováno: Čtvrtek, 1. Srpen 2019 Kontakt: Vendula Táborská E-mail: vendula.taborska [at] archdynamic.cz

Do našeho týmu rádi uvítáme nového kolegu na pozici Projektant pozemních staveb. Pokud máš zkušenosti a praxi v oboru, je to výhoda. Náš kolektiv je přátelský a sídlíme v příjemném prostředí na Praze 4. Máme motivační finanční ohodnocení a preferujeme práci na živnostenský list.

Náplň práce:
Projektové práce dle stupně projektové dokumentace. Organizační činnost při práci na projektech (maily, telefony, koordinace projektů a zároveň subdodavatelů...)

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání v oboru. Předchozí zkušenosti a praxe v oboru je nutností. Chceme od Tebe silné organizační schopnosti, vlastní time-management práce, zodpovědnost. Potřebujeme silnou a zdravě sebevědomou osobnost odolnou vůči stresu. Musíš umět práci s PC (běžné CAD-AutoCAD a administrativní programy, MS Office). Velmi si zakládáme na proklientském přístupu.

Nabízíme:
Za Tvou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost a preciznost nabízíme samostatnou práci v atraktivním příjemném prostředí na Praze 4. Motivační finanční ohodnocení a práci na ŽL.
Nástup možný ihned.

Prosíme o zaslání životopisu a ukázkového portfolia prací.

O společnosti:
ARCHDYNAMIC, s.r.o. se zabývá navrhováním, designem, projekční a inženýrskou činností ve výstavbě pozemních staveb a interiérů s následnou realizační činností v oblasti všech stavebních a interiérových dodávek. Provádíme komplexní dodávku díla na klíč, ale i jednotlivých dílčích částí díla, dle individuálních potřeb a požadavků zákazníka.

Firma: 
Archdynamic, s.r.o.
Web: 
www.archdynamic.cz
Typ inzerátu: 
nabízím zaměstnání
Regiony: 
Praha
Ostatní znalosti: 
živnostenský list