EARCH.cz hledá nového redaktora/redaktorku

Pondělí, 18. Březen 2019 - 0:08
| Napsal:

Chcete se stát součástí týmu online magazínu o architektuře se šestnáctiletou historií EARCH.cz? Aktuálně hledáme nového redaktora/redaktorku, který nám pomůže s tvorbou obsahu, správou sociálních sítí i administrativou při správě inzertních kampaní. Nabízíme časově flexibilní zaměstnání, možnost práce z domova i zázemí kanceláře redakce. Své životopisy a krátké motivační dopisy posílejte do 31. března 2019 na email redakce [at] earch.cz.

Online magazín o architektuře EARCH.cz hledá nového redaktora/redaktorku
Fotoalbum: 

Pozice redaktora/redaktorky vyžaduje aktivní zájem o architekturu a alespoň základní přehled v oboru, studium architektury na vysoké škole ovšem není podmínkou. Redaktor/ka musí ovládat anglický jazyk na bezproblémové komunikativní úrovni a disponovat velmi dobrými stylistickými schopnostmi - předchozí zkušenosti s redakční prací proto vítáme. Od nového kolegy také očekáváme zodpovědnost a chuť učit se novým věcem.

Kromě psaní vlastních textů na základě zadaných témat budete mít na starosti také správu sociálních sítí i komunikaci s architekty a našimi inzertními partnery. Paralelně s EARCH.cz rozvíjíme internetovou televizi EARCH.TV, která vytváří autorská videa a krátkometrážní filmy a dokumenty, na jejichž realizaci se budete moct podílet.

Prosíme všechny zájemce o zaslání svých životopisů a krátkých motivačních dopisů na email redakce [at] earch.cz nejpozději do 31. března 2019.

Klíčová slova: