Hlasujte o nejlepší "šuplíkový" projekt - týden druhý

Pondělí, 15. Prosinec 2014 - 17:12
| Napsal:

Druhý týden naší adventní soutěže je za námi a musíme s potěšením říci, že jste se do předvánočního úklidu pustili skutečně pořádně. Vaše šuplíky se postupně vyprazdňují, nám v redakci začínají přetékat. Podívejte se sami, jaké poklady se v nich ukrývaly. A nezapomeňte hlasovat.

Hlasujte o nejlepší "šuplíkový" projekt - týden druhý

Za druhý soutěžní týden se v redakci sešlo přes 30 projektů. Do hlasování veřejnosti jsme vybrali 27 z nich. Opět rozhodnete o tom, kdo se stane držitelem celoročního předplatného časopisu ERA 21.

Hlasujeme stejně jako v předchozím týdnu a sice takto - stačí vstoupit do kategorie 'šuplíkové projekty 2. týdne' a zde si projít jednotlivé projekty. Ty, které vás zaujmou, můžete ocenit zlatou cihličkou na konci článku. Cenu čtenářů pak získá projekt s největším počtem cihliček získaných během daného hlasovacího týdne. Hlasování tohoto týdne končí v neděli 21. prosince o půlnoci. Do té doby máte příležitost darovat každému projektu jednu cihličku denně. Hlasování je umožněno všem čtenářům, kteří se zaregistrovali a jsou přihlášení ke svému účtu.

Podmínky a temíny soutěže najdete ZDE.

A kdo se nestačil seznámit s projekty, které se zúčastnily soutěže v prvním týdnu, má příležitost dodatečně si je prohlédnout ZDE. Jen hlasovat pro ně už není možné.