Prague Design Week 2015: registrace prodloužena do konce února

Středa, 18. Únor 2015 - 11:35
| Napsal: | Zdroj: Tisková zpráva

Designéři, studia, výrobci a školy, přihlaste se na jarní designérskou přehlídku!

Prague design week 2015 - registrace

V listopadu 2014 proběhla první designérská přehlídka Prague Design Week. Měla odlišný koncept, ukázala především kreativitu a tvůrčí proces českého designu. Těšte se na druhý ročník, který je plánován na květen 2015. Designeři, studia, ateliéry a výrobci, přihlaste se do konce ÚNORA 2015 a vystavte nejen svůj design, ale ukažte tisícům návštěvníků i proces své tvorby.

Přihlásit se můžete zde: http://www.praguedesignweek.cz/prihlaska/

Prague Design Week nabízí zcela nový pohled na sféru autorského designu, která má v současnosti pro širší veřejnost často punc nedostupného luxusu. Vedle prezentace hotových produktů návrhářů proto klade důraz i na příběhy jejich vzniku. Představuje tvůrčí postupy od prvotní inspirace přes návrhy až po ukázky výroby. Originální koncept se s pozitivními ohlasy publika setkal již minulý rok na podzim, kdy se tato pražská přehlídka designu konala vůbec poprvé. Během týdne zhlédlo loni práci 66 vystavovatelů 6500 návštěvníků. I letos se kromě expozic v rámci Prague Design Week uskuteční cyklus odborných přednášek a chybět nebude ani oblíbené Design Kino.

Více informací o programu bude k dispozici na www.PragueDesignWeek.cz přibližně měsíc před akcí a dále pak na www.facebook.com/PragueDesignWeek.