Salon dřevostaveb - výzva architektům

Sobota, 5. Říjen 2013 - 0:00
| Napsal:

Zúčastněte se se svým projektem SALONU DŘEVOSTAVEB 2014.

Oximoron - Pasívny drevoslamený dom - celkový pohled - foto © Pavel Meluš

Salon dřevostaveb je nesoutěžní přehlídka české architektury s použitím dřeva. Pro architekty je Salon ideální příležitostí pro zviditelnění jejich práce a zároveň možností ke srovnání s "výsledky" dalších kolegů. V Salonu vždy vítáme všechny stavební druhy (od staveb inženýrských přes průmyslové objekty až po rodinné domy či rekreační stavby). Kritériem pro nominaci do výstavy je realizace, která je odpovědná k životnímu prostředí a zároveň nerezignuje na kvalitu architektury a designu.

Po pražské premiéře, která se bude konat v rámci veletrhu Dřevostavby (6. – 9. 2. 2014) jsou připraveny reprízy v dalších městech České republiky a na Slovensku. Podobně jako v předchozích ročnících, i ten letošní proběhne ve spolupráci s ambasádami a kulturními zastoupeními. V letech minulých jsme měli tu čest přivítat významné architekty z Norska, Kanady, Rakouska či Skandinávie.

Pro účast na Salonu dřevostaveb 2014 zašlete náhled jedné či více vašich staveb (fotografie realizace a základní výkresy) na e-mail k.krenova [at] prodesi.cz

Více informací o Salonu dřevostaveb najdete na www.salondrevostaveb.cz

Článek vznikl za podpory nesoutěžní přehlídky Salon dřevostaveb.

Klíčová slova: