Sen o dokonalé dovolené

Čtvrtek, 2. Září 2010 - 2:00
| Napsal:
Kdo by na konci léta, kdy venku teplota nevystoupá nad 20 °C a kdy na horách padá první sníh, nechtěl zmizet někam do teplejších krajin? Co třeba Mexiko? Sen o dokonalé dovolené je totiž skutečností: Hotel Riviera Maya!

Toto výjimečné místo má nádhernou, míli dlouhou pláž, na které je umístěna většina budov tvořících celek, aby byl využit úžasný výhled na moře. Na tomto uzavřeném pozemku o rozloze 100 hektarů se rozprostírá luxusně navržený hotel s 80 pokoji s velkolepým panoramatem, který si mohou návštěvníci vychutnat dokonce i z koupelny. Na terase má každý pokoj zapuštěný bazén. Resort zahrnuje také 18 jamkové golfové hřiště, domy okolo golfového hřiště, plážové domy a apartmány. Komfortní vybavení doplňuje soukromý plážový klub, obklopený venkovními bazény a vířivkami a Auriga SPA centrum.

 Mexická vlna 2010

 Název:
 Hotel Riviera Maya
 Adresa:  Riviera Maya, Quintana Roo, Mexiko
 Autoři:  Serrano Monjaraz Arquitectos (Juan Pablo Serrano Orozco, Rafael Monjaraz Fuentes)
 Plocha:  77 500 m2
 Realizace:  2008

Serrano Monjaraz Arquitectos

je firma založená v Mexiko City v roce 1992. Tato společnost vyvíjí architektonické prostory, kde je dosahováno kvality používáním odpovídajících materiálů a využíváním světla jako tvůrčího prvku.

Pro architekty Juana Pabla Serrana Orozca a Rafaela Monjaraze Fuentese je prostor surovým materiálem, prostřednictvím něhož ukazují svoje schopnosti a výkon v každém architektonickém poli; vždy podporují multidisciplinární týmy.

V důsledku jejich organizační struktury a profesionality firma pracuje ve spolupráci s několika studenty a architekty. Jsou zváni na národní i mezinárodní soutěže a aktivně se účastní formování a propagování architektury.

Barevný svět architektury.

Klíčová slova: