Studio Anarchitekt se představí v rámci Architecture Week

Pondělí, 4. Říjen 2010 - 2:00
| Napsal:
Zveme vás na prezentaci Studia Anarchitekt, která se uskuteční v rámci již IV. ročníku festivalu moderní a současné architektury Architecture Week 2010.
 Název:
 Projekt „Nacochata“ studia Anarchitekt
 Kdy:  4. - 17. 2010; 10:00 - 18:00
 Kde:  Mánes, Masarykovo nábřeží, Praha 1
 Pořádá:  Architecture Week
 Více informací:  www.architectureweek.cz

Projekt „Nacochata“ bude prezentován v rámci výstavy Arch Works 2010 od 4. do 17. 10. 2010 10-18 hod. v budově Mánes na Masarykově nábřeží v Praze 1. Podrobnější informace o programu na www.architectureweek.cz.

Program ArchitectureWeek je možno zhlédnout i ZDE.

Studio Anarchitekt

bylo založeno v roce 2002. Zabývá se komplexní projektovou přípravou novostaveb, rekonstrukcí památek, občanských a bytových staveb, projekty interiérů. Architektonický ateliér je tvořen architekty, projektanty a modelářem. Ostatní profese jsou zajišťovány formou spolupráce se stálými externími partnery.

Ateliér rovněž zajišťuje zpracování dokumentace k územnímu řízení, projekty pro vydání stavebního povolení a dokumentace k provedení stavby. Provádí inženýrskou činnost, technické dozory pro investory a autorské dozory. Dále spolupracuje při výběru dodavatelů i při kolaudačním řízení.

Z projektů, které jsou momentálně v realizaci, zmiňme např. Lovecký areál Radějov – Pusté, bytový dům v Benešově, devět rodinných domů na Konopišti s názvem „Devítijamka“ nebo rekonstrukci zámku Veselí nad Moravou na Hotel.

Klíčová slova: