Změna termínu v konání veletrhu art & interior

Pondělí, 9. Listopad 2009 - 1:00
| Napsal:
Společnost AC Expo oznamuje změnu v konání komplexu výběrových výstav moderního designu nábytku a svítidel art & interior. Výstava proběhne ve dnech 26.–28. 11. 2009 souběžně s tradiční prestižní přehlídkou luxusních automobilových, motocyklových a lifestylových značek mmotion a 1. ročníkem veletrhu plastické a estetické chirurgie MediArt Prague 2009.

AC Expo přistoupilo ke změně termínu veletrhu po pečlivém zvážení okolností nepříznivé situace v oboru a omezených rozpočtů designových a interiérových firem. „K tomuto opatření jsme přistoupili, jelikož chceme u veletrhu art & interior i nadále zachovat jeho výběrovost a dále ho rozvíjet jako nejprestižnější akci svého druhu v České republice. 10. jubilejní ročník si tak zachová punc exkluzivity a neztratí nic ze své dosavadní prestiže,“ uvedl Adam Weber, generální ředitel společnosti AC Expo.

Letošní ročník veletrhu art & interior se uskuteční v nejkrásnějším prostoru Veletržního paláce, kterým je Malá dvorana. Toto umístění tak dá vyniknout firmám, které si mohou vzhledem ke svému postavení na trhu tuto prezentaci dovolit i navzdory současné hluboké recesi.

Návštěvníci, kteří vlastní volnou pozvánku na původní termín veletrhu art & interior, jsou srdečně zváni na nový termín, pozvánka zůstává v platnosti.

Klíčová slova: