Projektový manažer pro řízení realizací komerčních interiérů

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Kdo jsme?

Už devět let tvoříme hezké a funkční interiéry. Nabízíme přehlednou službu a otevřené a příjemné jednání. Naše interní hodnoty jsou čitelnost, lidskost, kolektivní know-how a zájem o výsledek. Jestli vám záleží na kvalitní práci, týmovosti, ale oceníte i samostatnost, jste náš člověk!

Potřebujeme někoho, kdo:

má zkušenost z oboru (architektura, design, stavitelství, nábytkářství…) alespoň 3 roky je schopný samostatně vést realizace komerčních interiérů, především moderních kanceláří zná trh – dodavatelů, ale i konkurence – ceny, kvalitu a je schopen nastavit projektovou strategii je zvídavý, flexibilní, systematický a schopný s námi držet krok je samostatný, komunikativní, empatický a schopný vyjednávat miluje design a kvalitní interiéry a sleduje novinky v oboru chce za svou prací vidět reálné výsledky Co u nás budete dělat:

vést projekty interiérů kanceláří a restaurací, případně i domácností – od návrhu až po realizaci budete dohlížet na dodržování termínů a rozpočtů a na vysokou úroveň výstupů budete sestavovat tým architektů a dodavatelů a komunikovat vše s klientem budete řídit administrativu a finance projektů Podmínky a co za to?

odměna za odvedenou práci a úspěchové bonusy full time flexibilní pracovní úvazek (případně možnost i zkráceného úvazku) - možnost práce v kanceláři i z domova nabízíme samostatnost a možnost ukázat co ve vás je stylové industriální kanceláře v Holešovicích a letní party na střeše budete součástí komunity architektů a designérů, kteří se vzájemně inspirují nástup možný ihned Chcete pracovat pro Hezkey?

Napište na pavel@hezkey.cz, proč si myslíte, že jste ten pravý člověk. Přiložte také CV a ukázky svých realizací. Pavel s vámi pak už vyřeší detaily a další postup.

Generální partner
Hlavní partneři