Projektový manažer/lead (realizace komerčních interiérů) – kancelář/HO

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

POTŘEBUJEME NĚKOHO, KDO:

miluje design a kvalitní interiéry a sleduje novinky v oboru zná trh – dodavatelů, ale i konkurence – ceny, kvalitu a je schopen nastavit projektovou strategii je zvídavý, flexibilní, systematický a schopný s námi držet krok je samostatný, komunikativní, empatický a schopný vyjednávat rád vymýšlí inovace a chce za svou prací vidět reálné výsledky CO U NÁS BUDETE DĚLAT:

vést projekty interiérů kanceláří a restaurací, případně i domácností – od návrhu až po realizaci budete dohlížet na dodržování termínů a rozpočtů a na úroveň výstupů případně také povedete menší tým projektových manažerů A CO ZA TO?

odměnu za odvedenou práci a úspěchové bonusy flexibilní pracovní úvazek - možnost práce v kanceláři i z domova stylové industriální kanceláře v Holešovicích a letní party na střeše budete součástí komunity architektů a designérů, kteří se vzájemně inspirují CHCETE PRACOVAT PRO HEZKEY?

Napište na pavel@hezkey.cz, proč si myslíte, že jste ten pravý člověk. Přiložte také CV a ukázky svých realizací. Pavel s vámi pak už vyřeší detaily a další postup.

Generální partner
Hlavní partneři