Stavební inženýr/ka

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Hledáme kolegyni/kolegu do oddělení Nová čtvrť. Budete pracovat na největší městské čtvrti, která bude jedna z nejlepších v Brně. Přidejte se do profesně rozmanitého týmu KAM.

Co budete dělat

podílet se na koordinaci projektů nové čtvrti Trnitá aktivně se účastnit výrobních výborů a jednat s městem a jeho akciovými společnostmi, SŽ a koordinovat záměry různých investorů vyjadřovat se k projektovým dokumentacím spolupracovat zejména s oddělením Územního plánu a Doprava podílet se s námi na tvorbě a rozvoji města Brna budete se aktivně účastnit jednání pracovních skupin města a městských organizací zaměřených na projekt nové čtvrti Trnitá

Koho hledáme

máte VŠ vzdělání technického směru praxi v oboru minimálně 3 roky ovládáte AutoCAD, případně GIS máte zkušenosti s povolovacími procesy v územ (územní řízení, stavební řízení) orientujete se ve stavebním právu máte schopnost zorientovat se ve složitém problému a najít funkční řešení umíte myslet koncepčně a jste týmový hráč samostatnost a zodpovědnost pro vás nejsou jen pojmy

Nabízíme

smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna možnost podílet se na důležitých projektech města Brna práce na plný nebo částečný úvazek vzdělávání a odborný růst přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu pět týdnů dovolené platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, 11. platová třída po zkušební době osobní ohodnocení nástup možný ihned, případně dle domluvy

V případě zájmu o nabízenou práci nám pošlete svůj životopis na e-mail info@kambrno.cz v termínu do 15. dubna 2022. Do předmětu napište VŘ stavební inženýr/ka.

  • Firma: Kancelář architekta města Brna
  • Kontakt: Tereza Frkáňová
  • E-mail: info@kambrno.cz
Generální partner
Hlavní partneři