Burza práce

Pro vložení inzerátu se přihlaste nebo zaregistrujte

Designér a projekťák pro komerční prostory

Publikováno: Čtvrtek, 14. Únor 2019 Kontakt: Iva Čermáková

⌂Hledáme architekta interiérů⌂, který chce zažít “SVŮJ” projekt, vidět ho růst a skutečně ho realizovat.

Jsi nadšený architekt, máš technické myšlení a jednání s lidmi tě nepřivádí do agónie? Chceš zažít “SVŮJ” projekt, vidět ho růst a skutečně ho realizovat? Umíš zabrat, když je potřeba a jsi pak spokojený, když vidíš, jak rosteš a jak dosahuješ toho, co jiní za několik let? To u nás v REXY určitě zažiješ, protože rádi děláme nové věci a to, co jiní neumí. Ale neboj, můžeš od nás čekat podporu a pomocnou ruku a vedení zkušeného kolegy – žádný učený přece z nebe nespadl. Více informací najdeš zde: https://sway.office.com/W33HwDYwUO1DPbea?ref=Link

Kontakt:
Iva Čermáková
iva [at] rexy.cz

Typ inzerátu:
nabízím zaměstnání

Designér a projekťák pro komerční prostory - STÁŽISTA

⌂Hledáme studenta architektury⌂, který chce proniknout do návrhu a realizací interiérů.

Jsi nadšenec do interiérů a chceš zjistit, jak probíhá návrh a realizace projektů interiérů? Jsi kolega, který nezkazí žádnou legraci, ale přitom umí vzít svojí práci pořádně za pačesy? Tak to jsi náš člověk! Pro více info mrkni sem:

Kontakt:

Regiony:
Praha

krajinářský architekt/-ka YYYY

Publikováno: Úterý, 12. Únor 2019 Kontakt: Tereza Mácová

Do malého ateliéru hledáme (krajinářského) architekta – dalšího člena týmu.
Náplň práce je pestrá na všech fázích projektu návrhů zahrad a větších měřítek. Od detailů malých staveb po sestavení veškerých podkladů pro provádění stavby, výsadeb, designu zakázkové výroby, komunikaci s dodavateli a klienty. Sestavování seznamů všech dodávek.
Požadujeme dobrou znalost: AutoCAD, SketchUP dále pak PhotoSHOP, InDesign (tyto dva nejsou podmínkou, doučíme, pokud bude třeba).
Oceníme: rozhodnost, dobrou komunikaci, kvalitní argumentaci, ruční kresbu, FA
Nabízíme: práce v menším kolektivu, pod autorizovaným architektem, kvalitní zadání, práce na 4-5 dní v týdnu, ohodnocení dle zkušeností - progresivní
CV a portfolio posílejte prosím na tereza [at] yyyy.cz.

Firma:
YYYY
Web:
www.yyyy.cz
Regiony:
Praha
Znalosti programů:
Autodesk AutoCAD Architecture,
SketchUp
Ostatní znalosti:
řidičský průkaz,
živnostenský list

Architekt / Projektant

Publikováno: Pondělí, 11. Únor 2019 Kontakt: Tomáš Kaňka E-mail: t.kanka [at] geddeskanka.cz

Do našeho týmu hledáme šikovného architekta nebo projektanta pozemních staveb. Základními předpoklady jsou vzdělání v oboru a znalost práce v software AutoCAD, praxe v oboru je výhodou. Možnost práce i na částečný úvazek.
Nabízíme pružnou pracovní dobu, atraktivní finanční ohodnocení a bonusy, práci na velkých a prestižních projektech a kancelář na Andělu s možností parkování.
Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz

Firma:
GeddesKaňka,s.r.o.
Regiony:
Praha

Petr Janda / brainwork hledá architekta

Publikováno: Pátek, 8. Únor 2019 Kontakt: Petr Janda E-mail: petrjanda.brainwork [at] gmail.com

Hledáme posily do týmu!
Architekty s nadšením pro práci na zajímavých projektech. Technické schopnosti a zkušenosti s prováděcími fázemi dokumentací vítány. Pište prosím na info [at] petrjanda.com, petrjanda.brainwork [at] gmail.com a do facebook messengeru ( https://www.facebook.com/petrjandabrainwork/ )

Firma:
petrjanda/brainwork
Web:
Regiony:
Praha

ENERGETICKÝ KONZULTANT – JUNIOR

Publikováno: Pondělí, 4. Únor 2019 Kontakt: Jan Škoda E-mail: jan.skoda [at] consultora.cz

Společnost Consultora s.r.o., hledá do svého mladého kolektivu kolegu/kolegyni.
Od nového člena týmu očekáváme kromě základních znalostí tepelné techniky a stavebních konstrukcí především proaktivní přístup, samostatnost a loajalitu.

NÁPLŇ PRÁCE:
• zpracování PENB a energetických posudků
• průzkumy a diagnostika staveb
• vedení a vyřizování dotací pro rodinné i bytové domy v rámci programu NZÚ nebo IROP
• komunikace s klienty a příslušnými úřady
• kooperace při zpracování energetických auditů
• tepelně technické navrhování stavebních konstrukcí
• v případě zájmu možnost vykreslování projektové dokumentace k NZÚ či IROP

POŽADUJEME:
• vysokoškolské vzdělání stavebního směru (vhodné i pro studenty od 3. ročníku VŠ)
• nebo středoškolské vzdělání stavebního směru a 3 roky praxe v oboru
• základní znalosti stavební tepelné techniky a stavebních konstrukcí
• znalost práce na PC
• časovou flexibilitu
• samostatnost, cílevědomost a loajalitu
• řidičský průkaz skupiny B

VÝHODOU, NE VŠAK PODMÍNKOU:
• uživatelská znalost programů Stavební fyziky (Energie, Teplo) nebo programů DEKSOFT
• kreslení v AutoCAD nebo ArchiCAD

NABÍZÍME:
• samostatné vedení zakázek
• práci v mladém kolektivu
• průběžné vzdělávání v oboru
• fixní odměnu a motivační část mzdy
• telefon s neomezeným voláním, SMS, daty a notebook (pro úvazek na HPP)
• karierní růst
• pracoviště na adrese Litvínovská 609/3, Praha 9

V případě zájmu zašlete CV na adresu jan.skoda [at] consultora.cz a do předmětu uveďte pozici, o kterou se ucházíte. Chcete se o pozici nejdřív dozvědět více? Volejte na 608 913 596.

Firma:
Consultora s.r.o.
Web:
www.consultora.cz
Regiony:
Praha
řidičský průkaz

Chcete navrhovat moderní interaktivní muzea? Architekt, designer?

Publikováno: Neděle, 27. Leden 2019 Kontakt: ing.arch. Radovan Přikryl E-mail: studioarchitekt [at] gmail.com

Chcete navrhovat a řídit realizaci moderních interaktivních muzejí pro všechny generace?
Chcete se naučit designovat moderní LED osvětlení, navrhovat a řídit realizaci moderních interiérů?
Znáte například Brněnské VIDA! science centrum nebo Muzeum nové generace Zámek Žďár nad Sázavou?
Firma Architronix s.r.o. hledá na externí spolupráci kreativní architekty alespoň s 3-5 letou praxí, kteří umí pracovat samostatně a rádi se učí nové věci. Ovládají alespoň jeden 3d vizualizační program, cad program a další potřebný sofware?
Pošlete nám Vaše CV a portfolio na email studioarchitekt [at] gmail.com.
Rádi se s Vámi osobně potkáme a domluvíme se na případné spolupráci. -)

Firma:
Architronix s.r.o
Regiony:
Brno
Další regiony:
27736776

architektka / architekt - SUM. architekti

Publikováno: Pátek, 25. Leden 2019 Kontakt: František Štáfek E-mail: info [at] sumarchitekti.cz

Atelier SUM. architekti hledá architektku nebo architekta, s praxí, po škole nebo i studující. Nabízíme spolupráci na úlohách v široké škále měřítek, od urbanismu a veřejných prostranství přes architekturu staveb po interiéry. Budeme rádi, když Vás naše práce zaujme a ozvěte se na adrese info [at] sumatchitekti.cz

Firma:
SUM. architekti
Web:
www.sumarchitekti.cz
Regiony:
Praha

A8000 hledá Junior design architekta/architektku

Publikováno: Pátek, 25. Leden 2019 Kontakt: Kristýna Kolegar E-mail: k.kolegar [at] atelier8000.cz

Hledáme architekta/architektku do našeho pražského týmu.
Požadujeme znalost práce v programech AutoCad, Adobe Photoshop, Adobe Indesign. Uvítáme zkušenosti s Autodesk Revit. Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
Nabízíme práci na plný úvazek s možností spolupracovat na zajímavých a velkých projektech i osobní rozvoj.
Portfolio a CV, prosím, zasílejte v pdf na e-mail k.kolegar [at] atelier8000.cz

Firma:
A8000 s.r.o.
Web:
www.a8000.cz
Regiony:
celá ČR,
Praha
Jazykové znalosti:
angličtina
Autodesk Revit Architecture
Další programy:
Adobe Photoshop, Adobe Indesign

Stránky