ARCHITEKT - VIZUALIZÁTOR

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Publikováno: 13. 5. 2024

Renomovaná a dynamicky se rozvíjející společnost Prochazka&Partners, hledá do svého týmu zkušeného a vášnivého Architekta - vizualizátora.

Jsme lídrem na trhu v oblasti komerčních nemovitostí a hrdě poskytujeme kreativní a technicky dokonalá řešení pro naše klienty. Do architektonického týmu hledáme novou posilu pro prestižní zakázky interiérových vestaveb, nyní především kanceláří, ale do budoucna i barů, restaurací a třeba i zábavních center.

Za naším týmem chodí kolegové brokeři, kteří získají zakázku a na nás je to dotáhnout do realizace. Výhodou naší práce je třeba i to, že co navrhneme, nejde do šuplíku, ale drtivá většina projektů přejde do realizace.

Náplň práce:

  • Tvorba vizualizací v SketchUp a Enscape
  • Spolupráce na kreativním návrhu nejen interiérů
  • Tvorba výkresové dokumentací
  • Tvorba vizualizací a spaceplanů
  • Příprava a spolupráce na prezentacích pro klienty
  • Spolupráce s exekutivním vedením nadnárodních firem
  • Převzetí zodpovědnosti za technické vedení projektu (tvorba prováděcí dokumentace, koordinace profesantů)
  • Dozorování realizace navržených projektů na stavbách
  • Důsledné dodržování termínů
  • Technická podpora pro kolegy (brokery, projektové manažery a architekty

Očekáváme:

  • VŠ v oboru architektura/stavitelství
  • Schopnost vytvořit kvalitní vizualizace
  • Zájem o návrhy interiérů kancelářských prostor
  • Zkušenost s prací v programech SketchUp, AutoCAD a MS Office
  • Znalost ArchiCAD výhodou, nikoli podmínkou
  • Komunikativní úroveň angličtiny
  • Ochota se učit novým věcem

Nabízíme:

  • Dobře odvedenou práci dokážeme náležitě finančně ohodnotit
  • Jsme pořadatel soutěže “Kanceláře roku” – můžeš být součástí
  • Zkušeného a schopného šéfa týmu
  • Rozvoj komplexního chápání při vedení projektů
  • Pracujeme v moderních designových kancelářích na Václavském náměstí
  • Profesionální prostředí s pravidly a příležitostí se prosadit
  • Řadu benefitů - 5 týdnů dovolené, 3 sick days, zvýhodněnou Multisport kartu, teambuildingové akce, kurzy angličtiny zdarma, občerstvení na pracovišti

Pokud jsme Tě zaujali, případně máš doplňující otázky, pošli nám prosím průvodní dopis a strukturovaný životopis.

Ozveme se a případně se uvidíme u nás v kanceláři a probereme víc. Těšíme se na další posilu!

Generální partner
Hlavní partneři