Architekt/ka - junior

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Do naší nové brněnské pobočky hledáme kolegy, kteří se nebojí práce na velkých mezinárodních projektech. Pracujeme na zakázkách od úvodních studií přes povolení, výběr dodavatele až po realizaci a kolaudaci, ale jako Executive team spolupracujeme i se známými jmény světové architektury jako je dánské studio BIG – Bjarke Ingels Group či v minulosti také Jean Nouvel. Mezi naše autorské projekty patří například Společenské centrum Sedlčany, které v minulém roce získalo titul Stavba roku, nebo Pavilon Z, který byl nominován na Českou cenu za architekturu 2022. K našim projektům se řadí ale i transformace velkých a složitých území, kdy se nám v letošním roce podařilo vyhrát soutěž na transformaci jezera Medard.

Vedle práce nás užije také na společné akce, ať už večery u piva nebo třeba splavnění Vltavy.

Náplň práce:

  • architektonické řešení různých typů staveb a záměrů od studie až po stavební projekty pro realizaci
  • zpracování urbanistických koncepcí, rozvojových strategií, dokumentací v oboru územního plánování
  • spolupráce s kolegy a profesemi, kooperace na projektech v rámci větších projektových teamů
  • zpracování různých fází projektové dokumentace

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení dle praxe, zkušeností a nasazení
  • podíl na výsledku hospodaření firmy promítnutý do 13. a 14. platu
  • dlouholeté znalosti kolegů, vzdělávání, školení
  • osobnostní a profesní růst – HIP, vedoucí týmu projektantů
  • spolupráce a zkušenosti s velkými stavebními firmami
  • zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelská atmosféra, vstřícný přístup kolegů
  • jazykové kurzy
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • týmové mimopracovní akce
  • Firma: A8000
  • Kontakt: Kristýna Kolegar
  • E-mail: k.kolegar@a8000.cz
  • Web: A8000.cz
  • Adresa: / , Brno
  • Telefon: +420 606 743 675
  • Požadované vzdělání: VŠ vzdělání I. nebo II. stupně – obor architektura/urbanismus
  • Požadované znalosti: znalost AJ na komunikativní úrovni (není podmínkou)
  • Požadovaný software: znalost práce v Auto CADu, Revit výhodou, MS Office
Generální partner
Hlavní partneři