ENERGETICKÝ SPECIALISTA - JUNIOR

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Společnost Consultora s.r.o., hledá do svého mladého kolektivu kolegu/kolegyni na juniorskou pozici energetického specialisty. Rozsah úvazku je na HPP, avšak je možné se domluvit na částečném úvazku, případně pro studenty na dlouhodobé brigádě.

Jedná se o pozici vhodnou pro absolventy VŠ, studenty VŠ, nebo uchazeče se středoškolským vzděláním stavebního směru, který se chce energetice budov věnovat a daná problematika ho zajímá. Od nového člena týmu očekáváme kromě základních znalostí tepelné techniky a stavebních konstrukcí především proaktivní přístup, samostatnost a loajalitu.

Práce je startovní pozicí k dosažení certifikace energetického specialisty s oprávněním od MPO.

NÁPLŇ PRÁCE: zpracování PENB a energetických hodnocení k dotačním programům podílení se na zpracování energetických posudků tepelně technické navrhování stavebních konstrukcí navrhování konstrukcí/technologií za účelem snižování energetické náročnosti budov průzkumy a diagnostika staveb zaměřování objektů pro PD pasportizace objektů případné vykreslování projektové dokumentace k dotačním titulům POŽADUJEME: vysokoškolské vzdělání stavebního směru (pro studenty od 2. ročníku VŠ) nebo středoškolské vzdělání stavebního směru a 1 rok praxe v oboru základní znalosti stavební tepelné techniky a stavebních konstrukcí znalost práce na PC časovou flexibilitu samostatnost, cílevědomost a loajalitu řidičský průkaz skupiny B VÝHODOU, NE VŠAK PODMÍNKOU: uživatelská znalost programů Stavební fyziky (Energie, Teplo) nebo programů DEKSOFT kreslení v AutoCAD nebo ArchiCAD NABÍZÍME: odpovídající odměnu - v závislosti na domluveném úvazku zaškolení a zaučení práci v mladém kolektivu průběžné vzdělávání v oboru telefon s neomezeným voláním, SMS, daty a notebook (pro úvazek na HPP) karierní růst pracoviště na adrese Litvínovská 609/3, Praha 9 možnost částečné práce z domova V případě zájmu zašlete CV na adresu jan.skoda@consultora.cz a do předmětu uveďte pozici, o kterou se ucházíte. Chcete se o pozici nejdřív dozvědět více? Volejte na 608 913 596.

Generální partner
Hlavní partneři