Junior Architekt/ Trainee PENTA REALE STATE

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Hledáme šikovného studenta/studentku architektury do týmu Design Developmentu.  Budeš součástí týmu výjimečných lidí, kteří mění příležitosti v úspěšné projekty! Oživujeme brownfieldy v moderní čtvrti plné světové architektury a řídíme projekty nejvyšší kvality. Naše projekty jako Masarykovo nádraží, Florentinum nebo Waltrovka mění doposavad opuštěná místa v život tepající prostor. Říká se o nás, že jsme nejlepším zaměstnavatelem, již podruhé v řadě jsme se stali vítězi ankety TOP zaměstnavatelé v kategorii Reality & Development.

Budeš u nás součástí týmu, který připravuje koncepční, urbanistické a architektonické návrhy a studie v komerčním i rezidenčním segmentu. Budeš se aktivně účastnit na spolupráci s nejlepšími architekty z Čech i zahraničí. Získáš relevantní zkušenosti z příprav architektonických soutěží a výběru architektů a dodavatelů.

Pokud umíš pracovat v aplikacích AutoCad, SketchUp, Ilustrator a InDesign, jsi spolehlivá/ý, kreativní, máš „can-do“ přístup a rád/a se učíš, napiš nám. Setkáš se u nás s profesionály ve svém oboru, možným kariérním růstem, lidským přístupem a férovým finančním ohodnocením i benefity.

Generální partner
Hlavní partneři