Senior Projektant pro Perspektiv

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Jako se návrh neobejde bez architekta, tak se stavba neobejde bez projektanta. Naše projekty aktuálně čítají pár zajímavých budov, a proto hledáme zkušeného senior projektanta, který by nám pomohl zajistit celý proces od návrhu, až po dokončení stavby. Jestli tě láká prostředí architektů, kteří mají rádi výzvy a chceš se podílet na budování kvalitní architektury, rádi tě u nás uvidíme.

Co bude tvým úkolem? Senior Projektant hraje klíčovou roli při tvorbě projektové dokumentace k různým projektům (projekce interiérů, fit-outy, domy atd.).

Vytvářet projektovou dokumentaci především v oblasti fit-outů. Zodpovídat za komplexní projekční řešení a dokumentaci u vzniku a realizace projektů. Posuzovat různé stupně projektové dokumentace. Spoluúčast na projektu – komunikace a spolupráci s architekty, stavbyvedoucími, ostatními projektanty, projektovými manažery atd. Podílet se na vybudování celého projekčního týmu.

Jaké požadavky bys měl/a splňovat? Máš zkušenost s projekční činností, a to především s většími projekty a fit-outy (min. 2 projekty). Jsii komunikativní – nebojíte se řešit problémy a dokážete si prosadit svou. Zkušenost s BIM (Revit) nebo AutoCAD softwary. Jsii samostatný/á, máte smysl pro detail a nebojíte se být odpovědný/á za výsledek.

Co ti můžeme nabídnout?

Dlouhodobou spolupráci na HPP či IČO Prostředí, ve kterém vznikají pestré a různorodé projekty. Přátelský kolektiv. Flexibilní pracovní dobu Odpovídající platové ohodnocení Útulné zázemí ve studiu na Vinohradech (sídlíme 2 minuty od náměstí Míru). Vzdělávací workshopy, letní grilovačky a další firemní akce

  • Firma: Studio Perspektiv
  • Kontakt: Studio Perspektiv
  • E-mail: job@perspektiv.cz
  • Web: www.perspektiv.cz
  • Adresa: Belgická 32/ , 12000 Praha 2
  • Požadovaný software: BIM, AutoCAD
Generální partner
Hlavní partneři