ARCHITEKT / ARCHITEKTKA

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Publikováno: 21. 6. 2024

ARCHITEKT / ARCHITEKTKA

3 DNY V TÝDNU / FULLTIME FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA SKETCHUP, AUTOCAD, PHOTOSHOP, INDESIGN 300 KČ / HOD

ČAS Můžeme se domluvit na 3 dny v týdnu, nebo i na full. Projekty už na tebe čekají. Pracovní režim si nastavíme tak, aby vyhovoval oběma. V kanceláři se budeme potkávat na core hours. Zbytek pracovního času by byl flexibilní. Sídlím v coworkingu Svět HUB na Vinohradech, kde získáš členství. Plánem do budoucna je vlastní prostor. Studio vybavené pro naši tvorbu a hoštění klientů.

ODMĚNA Počítám pro tebe s odměnou 300 Kč/hod na ŽL. Podle průběhu spolupráce se bude zvyšovat.

ZÁBĚR Věnuji se především rezidenční architektuře všech měřítek. Od chat a chalup přes RD a rekonstrukce bytů po bytové domy. Téma kterému se chci věnovat víc jsou malé komunitní stavby, které budeme příležitostně soutěžit. Moje práce snoubí racionální funkční uspořádání s romantickými kompozicemi, detaily a respektem ke kontextu.

Instagram: @sembera.architekt web: www.sembera-architekt.cz

HLEDÁM Hledám zkušeného kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci. Budeš mít na starosti své projekty, které budeš ladit od konceptu až po realizaci. Vzhledem k tomu je potřeba, abys již měl/a nějaké zkušenosti s prací v oboru. Pracuji v Autocadu, Sketchup + Vray, Photoshopu a Indesignu. Abychom mohli fungovat jako tým, potřebuji abys tento software ovládal/a také. Podmínkou je prozatím vlastní hardware.

Kontaktuj mě na mailu kam můžeš rovnou poslat portfolio nebo na telefonu a domluvíme se.

Generální partner
Hlavní partneři