Hlavní inženýr projektu pro Perspektiv

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Jste zběhlý/á v projektech a máte jich už pěknou řádku za sebou? V případě, že hledáte nové výzvy v pracovním životě, pokračujte dál v četbě inzerátu. Kromě klasických činností, které se s pozicí hlavního inženýra projektu pojí, totiž budete mít příležitost vybudovat si vlastní projekční tým. My od vás na oplátku požadujeme zkušenosti a samostatnost.

Co bude tvým úkolem? Na pozici Hlavního inženýra projektu budeš zodpovědný/á za stavebně-technické zpracování všech fází projektu od úplného začátku až po jeho úspěšné ukončení.

Komplexní řešení svěřeného projektu Zpracování projektové dokumentace Kontrolovat realizaci projektu od začátku do konce a zajistit tak vysokou úroveň kvality provedení Vytváření finančního harmonogramu Zabezpečení technické stránky stavby Vedení týmu a autorský dozor Tvorba všech stupňů projektové dokumentace a s tím související komunikace s úřady Provázat svou práci se zákazníkem, týmem architektů, projektantů a stavbyvedoucím a komunikovat se všemi zainteresovanými stranami Autorský dozor nad realizací projektu Díky svým zkušenostem a know-how budete reprezentovat celé studio Perspektiv

Jaké požadavky bys měl/a splňovat? Mít prokazatelnou zkušenost s vedením projektů (min. 10 let) Máš zkušenost s BIM (min. základní) Jsi komunikativní – nebojíte se jednání s klienty nebo úřady Máš zkušenost s veřejnými zakázkami a vedením týmu Jsi samostatný/á, máte smysl pro detail a nebojíte se zodpovědnosti Jsi držitelem autorizace Jsi aktivním řidičem (skupina B)

Co ti můžeme nabídnout? Dlouhodobou spolupráci na HPP či IČO Prostředí, ve kterém vznikají pestré a různorodé projekty. Přátelský kolektiv. Flexibilní pracovní dobu Odpovídající platové ohodnocení Útulné zázemí ve studiu na Vinohradech (sídlíme 2 minuty od náměstí Míru). Vzdělávací workshopy, letní grilovačky a další firemní akce

  • Firma: Studio Perspektiv
  • Kontakt: Studio Perspektiv
  • E-mail: job@perspektiv.cz
  • Web: www.perspektiv.cz
  • Adresa: Belgická 32/ , 12000 Praha 2
  • Požadovaný software: BIM, AutoCAD
  • Další požadavky: minimálně 10 let prokazatelné zkušenosti
Generální partner
Hlavní partneři