Junior 3D Artist

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Hledáme juniorního kolegu na 3D interiérové vizualizace, který má vybroušený cit pro detail a kompozici. Jako architekti jsme hodně vizuálně orientovaní, a to stejné čekáme od tebe. Hledáme někoho, kdo nám pomůže udělat z konceptu tu nejlepší fotorealistickou vizualizaci, která bude ozdobou našeho portfolia. Můžeš se těšit na různorodé projekty čítající architekturu, veřejný prostor, rezidenční nebo kancelářské interiéry. Náš zkušený kolega Janko ti v tvých začátcích bude mentorem.

Co bude tvým úkolem? 3D Artist hraje klíčovou roli při tvorbě 3D modelů a vizualizací k probíhajícím architektonickým projektům. ● Zpracovávat vizualizace interiérů a exteriérů k projektům studia. ● Komunikovat a spolupracovat s ostatními členy týmu na projektech.

Jaké požadavky bys měl/a splňovat? ● Pokročilá znalost programů 3DSmax s Corona-renderer. ● Cit pro kompozici, světlo a materialitu. ● Samostatnost a smysl pro detail. ● Více jak rok zkušeností s tvorbou architektonické vizualizace (i z pozice studenta)

Co ti můžeme nabídnout? ● Prostředí, ve kterém vznikají různorodé projekty všech měřítek. ● Dlouhodobou spolupráci na DPP či IČO. ● Práci v rostoucím týmu na plný úvazek. ● Flexibilní pracovní dobu. ● Odpovídající platové ohodnocení. ● Špičkové hardwarové a softwarové zázemí. ● Plně vybavené studio na Vinohradech 2 minuty od náměstí Míru. ● Vzdělávací workshopy, grilovačky a další firemní akce.

Generální partner
Hlavní partneři