Projektant/ka pozemních staveb – hlavní inženýr projektu

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Do naší nové brněnské pobočky hledáme kolegy a kolegyně, kteří se nebojí práce na velkých mezinárodních projektech. Pracujeme na zakázkách od úvodních studií přes povolení, výběr dodavatele až po realizaci a kolaudaci, ale jako Executive team spolupracujeme i se známými jmény světové architektury jako je dánské studio BIG – Bjarke Ingels Group či v minulosti také Jean Nouvel. Mezi naše autorské projekty patří například Společenské centrum Sedlčany, které v minulém roce získalo titul Stavba roku, nebo Pavilon Z, který byl nominován na Českou cenu za architekturu 2022. K našim projektům se řadí ale i transformace velkých a složitých území, kdy se nám v letošním roce podařilo vyhrát soutěž na transformaci jezera Medard.

Vedle práce nás užije také na společné akce, ať už večery u piva nebo třeba splavnění Vltavy.

Náplň práce:

  • komunikace s investory
  • samostatná tvorba projektové dokumentace
  • vedení a koordinace týmu projektantů a subdodavatelů
  • odpovědnost za technické řešení projektu a plnění dohodnutých termínů

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení dle praxe, zkušenosti a nasazení
  • podíl na výsledku hospodaření firmy promítnutý do 13. a 14. platu
  • dlouholeté znalosti kolegů, vzdělávání, školení
  • osobnostní a profesní růst – HIP, vedoucí týmu projektantů
  • spolupráce a zkušenosti s velkými stavebními firmami
  • zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelská atmosféra, vstřícný přístup kolegů
  • jazykové kurzy
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • týmové mimopracovní akce
  • Firma: A8000
  • Kontakt: Kristýna Kolegar
  • E-mail: k.kolegar@a8000.cz
  • Web: a8000.cz
  • Adresa: / , Brno
  • Telefon: 606 743 675
  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské vzdělání v oboru
  • Požadované znalosti: Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, ŘP sk. B
  • Požadovaný software: AutoCAD, MS Office, Revit výhodou
  • Další požadavky: Praxe min. 5 let
Generální partner
Hlavní partneři