Hlavní inženýr projektu

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

EKOSPOL je lídrem českého developerského trhu. Již od roku 1992 staví nové byty té nejvyšší kvality v Praze a blízkém okolí. Zrealizoval 58 velkých bytových projektů, čímž poskytl bydlení více než 10 000 klientům.

Máte zkušenosti s projektováním a navíc dokážete koordinovat tým? Pokud ano, budeme rádi, když se připojíte do našeho týmu projekce.

Co bude Vaším úkolem:

Řízení a koordinace zpracování projektové dokumentace pro výstavbu bytových domů, komunikací a inženýrských sítí Kontrola kvality a úplnosti PD Odpovědnost za technické a ekonomické řešení projektu Dodržování časového harmonogramu při zpracování PD Předávání podkladů pro zpracování nabídek do výběrových řízení Zpracovávání oponentur PD

Co od Vás očekáváme:

VŠ stavebního směru Praxe v projektování Znalost Autocadu podmínkou Komunikativnost, systematičnost, samostatnost a rozhodnost Organizační a řídící schopnosti Osobní přístup a časová flexibilita

Co Vám dá výraznou výhodu:

Autorizace v oboru Pracovní zkušenosti na obdobné pozici

Co Vám nabídneme:

Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy Zázemí stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví) Kariérní růst Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe Žádný velký open space, jen útulné kanceláře Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností Stravenkový paušál Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu Odměny při životních jubileích Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

Roční mzda v rozmezí 900.000 – 1.320.000,- Kč

  • Firma: EKOSPOL
  • Kontakt: Mgr. Dan Kazda
  • E-mail: prace@ekospol.cz
  • Adresa: Dukelských hrdinů / , 17000 Praha 7
Generální partner
Hlavní partneři