Architekt*ka crea—tura studio

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Publikováno: 11. 9. 2023

Chceš pracovat na nadčasových projektech od studie po stavbu, máš vnitřní drive a přijímáš výzvy? Ambiciózní architektonické studio crea—tura hledá posilu teamu. Pojď s námi odpovědně tvořit parádní projekty pro české love brandy, vizionáře a renomované investory. Nástup možný ihned.

— SEŠ NÁŠ DREAM TEAM MEMBER? — — ZKUŠENOST&ODPOVĚDNOST: Máš už něco za sebou, tedy dokončené studium architektury, zkušenost práce v architektonickém studiu (představovali bychom si alespoň 3 roky). Máš zkušenost s tím, co to znamená mít odpovědnost, pracuješ samostatně. Umíš odvézt architektonickou soutěž nebo celý projekt.

— DRIVE: Máš vnitřní motivaci do kvalitní tvorby a výstupů, dotahování věcí do konce a pečlivost v detailu. Aktivně vyhledáváš výzvy. Rád/ráda vyhledáváš i obchodní příležitosti a umíš je zhodnotit.

— HARD SKILLS: Čáry a prezentace: Revit je must have. U nás budeš mít příležitost se v něm dále zlepšovat. Výhodou je znalost Enscape, zájem o využívání nejmodernějších technologií v navrhování (AI), používáme Adobe CC, Google Workspace... Jazyk: ČJ - rodilý/rodilá mluvčí, dobrý psaný a mluvený projev. Excelentní komunikace návrhu a řešení teamu, klientům či veřejnosti je nedílnou součástí a my si dáváme záležet na dobrém vystupování a komunikaci. AJ - na profesionální úrovni, čekají nás mezinárodní projekty a o ty přijít nechceš :)

— O PRÁCI U NÁS — Tvoje role v projektu: Aktivní navrhování různé typologie staveb, včetně interiérů, očekáváme tvůj zájem a přehled o aktuálním dění v architektuře a designu. Vedení a odpovědnost za celý projekt (termíny a kvalita), Intenzivní spolupráce s interním teamem. Dokumentace projektu (od studie po realizaci). Spolupráce s externími odborníky a dodavateli.

— A CO NABÍZÍME? —

— CASH: Finanční hodnocení úměrné zkušenostem a odvedené práci, aktivně používáme tabulku http://bit.ly/transparentni-odmena a pohybujeme se nad průměrem. :) Jsme v současnosti sice menší team, ale o to více umíme ocenit dobrou práci i finančně.

— BENEFITY: — Investujeme do tvého osobního a profesní rozvoje. Narozdíl od velkých firem dostaneš u nás příležitost být u projektu od začátku do konce, více odpovědnosti dříve, užiješ si intenzivní spolupráci v dobře sestaveném a řízeném teamu. Záleží nám na rozvoji kanceláře a tvém profesním, osobním a teamovém rozvoji. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a očekáváme, že postupně tvé odpovědnosti ještě dále porostou. Pokud nám to dobře půjde, rádi tě uvítáme i mezi partnery kanceláře. — Kvalitní prostředí: Prosluněný ateliér s výhledem na centrum Prahy (jsme na Vinohradech) s podporujícím kolektivem, zdravým pracovním prostředím (stoly na stojáka), pořádnou a inspirativní knihovnou a vzorkovnou. Office gym vybavený na funkční trénink. Za rohem máme i venkovní workout hřiště. Parking pro kola se servisním zázemím. A jasně, že máme dobrý kafe. Espresso, filtr. Taky občas něco upečeme nebo dáme společný oběd.

— A CO TEĎ? — Jestli si u nás dokážeš představit práci i za 5 let a chceš přiložit ruku k dílu, budeme moc rádi, když se nám ozveš. Prosím pošli CV + portfolio na karel@crea-tura.com, on se ti co nevidět ozve. Rádi s tebou dáme kafe a ukážeme ti projekty, na kterých se budeš hned podílet, protože ne vše je teď na webu https://crea-tura.com/

  • Firma: crea—tura studio
  • Kontakt: Karel Goláň
  • E-mail: karel@crea-tura.com
  • Web: crea-tura.com/
  • Adresa: Boženy Němcové 1881/5 , 12000 Praha 2
  • Telefon: 728122007
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované znalosti: samostatnost, vnitřní drive, dobrá komunikace, zájem o svět architektury, zájem o udržitelnost...
  • Požadovaný software: Revit, Adobe, Google Workspace
Generální partner
Hlavní partneři