Junior architekt/ka

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Společnost Atribut Solutions s.r.o. je rostoucí projekční a architektonická kancelář zabývající se navrhováním a projektováním staveb od interiérů přes rodinné domy až po bytové a administrativní budovy. V současné době hledáme výpomoc na pozici junior architekt/ka pozemních staveb.

Pracovní náplň:

  • Příprava projektů a podkladů
  • Vypracování částečných i celých studií nejrůznějších projektů
  • Zpracování vizualizací a grafické prezentace projektu
  • Asistence při projednání projektu, vzorkování a stavbě

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu
  • Práci na částečný pracovní poměr dle Vašich možností (vhodné i při studiu)
  • Možnost odborného a finančního růstu
  • Možnost podílet se na rozvoji společnosti
  • Po zapracování čerpání benefitů

Požadavky:

  • Vzdělání architektonického zaměření (možná i práce během studia)
  • Znalost práce v Revitu a Autocadu, MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou, není podmínkou
  • Organizační schopnosti
  • Praxe výhodou, nikoliv podmínkou

Další info:

  • Pozice vhodná pro studenty bakalářského, magisterského a doktorandského studia
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Práce kousek od kampusu ČVUT v Dejvicích (kanceláře na Hradčanské)

Více na www.atribut.eu/prace

Generální partner
Hlavní partneři