PR manažer/ka

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Publikováno: 22. 5. 2024

Kancelář architektury města Karlovy Vary (KAM KV°) hledá PR manažera/manažerku

KAM KV se od svého založení podílí na přípravě klíčových rozvojových dokumentů, jako je například Strategie KV2040, Plán udržitelné městské mobility, nebo i na přípravě řady konkrétních stavebních záměrů městských budov a veřejných prostranství. Jedním z klíčových pilířů tohoto odborného poradního orgánu města je také komunikace s obyvateli o projektech, které město připravuje.

Participace veřejnosti, tedy zapojování obyvatel do plánování rozvoje města, vnímáme jako důležitou součást naší práce. Na základě získaných dat z dotazníků nebo workshopů se připraví kvalitní zadání pro architekty, kteří vypracují architektonickou studii. Tu následně obyvatelům představíme a rádi s nimi o budoucí podobě diskutujeme.

Připravujeme pro obyvatele města přednášky, diskuze, komentované netradiční procházky a workshopy. Na těchto akcích se snažíme vysvětlovat vše, co děláme a proč postupujeme právě takto. Jsme prostředníkem mezi obyvateli, odborníky a politickou reprezentací a mluvit s Vámi otevřeně.

Pro tyto a další úkoly hledáme do týmu nového kolegu, který by naše koncepční pracoviště obohatil o své zkušenosti, stejně jako se nebál učit věcem novým. Na přípravě řady projektů spolupracujeme s odborníky jak z regionu tak i mimo něj, o jejichž zkušenosti se můžeme při své práci opřít.

Co bude náplň Vaší práce:

  • správa komunikačních kanálů příspěvkové organizace – web, sociální sítě, newsletter
  • copywritting, příprava tiskových zpráv, komunikace s médii
  • organizace akcí pro veřejnost různých formátů a měřítek
  • grafické zpracování materiálů pro komunikaci (tištěné materiály jako plakáty, brožury, propagační předměty apod., ale také grafika webu, příspěvků na sociální sítě apod.)

Předpoklady pro práci v našem týmu:

  • zkušenost v oblasti komunikace, orientace v sociálních médiích;
  • výborná znalost českého jazyka v mluveném i psaném projevu;
  • základní zkušenost s grafickými programy (ideálně Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign)
  • komunikační a organizační schopnosti;
  • samostatnost, pečlivost, iniciativa;
  • týmový duch a pozitivní myšlení;
  • zájem učit se novým věcem a čelit výzvám;
  • výhodou je zkušenost s fotografováním a úpravou fotografií, natáčením videí a řidičský průkaz sk. B.

Co Vám nabízíme:

  • možnost smysluplně přispět k rozvoji města a změnit Karlovy Vary k lepšímu;
  • kreativní spolupráci na městských projektech v příjemném prostředí inovativní instituce se sídlem na náměstí Dr. Milady Horákové v Karlových Varech a v přátelském menším dog-friendly kolektivu;
  • aktivní spoluúčast na rozvoji organizace KAM KV°;
  • příležitost získat zkušenosti z kreativní spolupráce s veřejnou správou, komunikaci s veřejností, soukromými investory a odborníky z oblasti kulturního dědictví a architektury; pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou (nejdéle 3 roky);
  • podporu v profesním rozvoji;
  • pružnou pracovní dobu;
  • pět týdnů dovolené;
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1;
  • nástup možný na přelomu července / srpna.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici prosíme o zaslání strukturovaného životopisu s přehledem Vašich dosavadních zkušeností a dovedností, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a doklad o bezúhonnosti.

Výše zmíněné nám prosím doručte e-mailem (info@kamkv.cz), poštou (Kancelář architektury města Karlovy Vary, Moskevská 2035/21, 360 01 Karlovy Vary) nebo osobně (Kancelář architektury města Karlovy Vary, náměstí Dr. M. Horákové, Karlovy Vary) nejpozději do 20. června 2024.

Těšíme se na Vás! www.kamkv.cz

  • Firma: Kancelář architektury města Karlovy Vary
  • Kontakt: Lenka Paterová
  • E-mail: info@kamkv.cz
  • Web: www.kamkv.cz
  • Adresa: Moskevská 2035/21, 36001 Karlovy Vary
  • Telefon: 601 175 698
Generální partner
Hlavní partneři