PROJEKTANT JUNIOR / BRIGÁDA:

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Chceš projektovat, někde začít a získat praxi? Zlepšit se, zrychlit se a získat v projektování jistotu? Ucházej se o pozici projektanta – studenta ve společnosti Consultora.

V rámci této pozice budeš kreslit a upravovat projekty k dotačním programům (např. NZÚ), zaměřovat a vykreslovat skutečné stavy, provádět pasportizace objektů. Pokud chceš a umíš řídit, budeš si samostatně zajišťovat podklady k daným zakázkám.

Prokážeš-li své schopnosti, máš v budoucnu možnost získat práci na hlavní pracovní poměr a kariérně se posunout do pozice, které by ses chtěl dlouhodobě věnovat.

Pozice je zajímavá především pro ty, kteří chtějí nejenom projektovat, ale také se zajímají o problematiku energetické náročnosti budov a celkových provozních nákladů (vytápění, chlazení, TUV, osvětlení, …

NÁPLŇ PRÁCE: • vykreslování nebo úprava projektové dokumentace stávajících budov • zaměřování objektů • zákres navrhovaných konstrukcí • koordinace výstupů s energetickým nebo dotačním specialistou • kompletace projektů

POŽADUJEME: • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru (vhodné i pro studenty od 1. ročníku VŠ) • znalost čtení výkresů • základní znalost práce v AutoCADu nebo ArchiCADu • práce na min. 15 hodin týdně • zájem učit se novým věcem a rozvíjet se • samostatnost, cílevědomost a loajalitu

NABÍZÍME: • kompletní zaškolení a pomocnou ruku • část úvazku možno vykonávat z domova či koleje • práci v mladém kolektivu • vlastní pracovní prostor (kanceláře na adrese Litvínovská 609/3, Praha 9)

V případě zájmu zašli CV na adresu jan.skoda@consultora.cz a do předmětu uveď pozici, o kterou se ucházíš. Chceš se o pozici nejdřív dozvědět více? Volej na 608 913 596.

  • Firma: Consultora s.r.o.
  • Kontakt: Jan Škoda
  • E-mail: jan.skoda@consultora.cz
  • Web: www.consultora.cz
  • Adresa: Litvínovská 609/3 , 19000 Praha 9
  • Telefon: 608913596
  • Požadované vzdělání: Středoškolské
  • Požadované znalosti: student/absolvent
Generální partner
Hlavní partneři