stavební inženýr / inženýrka

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Do architektonické kanceláře Dimense architects v Brně hledáme posilu na pozici projektant/projektantka.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce na všech stupních projektové dokumentace v Revitu s podporou BIM a Revit managera
  • spolupráce s týmem architektů, stavebních inženýrů a dalšími profesemi a jejich koordinace
  • účast na kontrolních dnech v rámci autorského dozoru

OČEKÁVÁME:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
  • znalost Autocad, Revit výhodou, neznalost nevadí, naučíme
  • dodržování firemních standardů
  • ochota se dále vzdělávat v oblasti BIM

NABÍZÍME:

  • stabilní zázemí v dynamicky se rozvíjející architektonické a projekční kanceláři
  • práce v mladém přátelském kolektivu se zkušenými team leadery
  • nové prostory kanceláří v Brně -práci na unikátních autorských projektech v České republice
  • příležitost k seberealizaci a osobnímu rozvoji
  • podporu vzdělávání, pravidelná odborná školení a exkurze
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • firemní benefity (cafe servis, 1x měsíčně firemní snídaně, volný vstup do fitness)
  • sportovní a společenské akce

Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete CV na adresu: info@dimense.cz

  • Firma: Dimense architects
  • Kontakt: Katarína Zoubková
  • E-mail: info@dimense.cz
  • Web: www.dimense.cz
  • Adresa: Šámalova /72 , 61500 Brno
  • Telefon: 608347793
  • Požadované vzdělání: VŠ, SŠ stavební
  • Požadovaný software: Autocad, Revit výhodou
Generální partner
Hlavní partneři