architekt-urbanista / architektka-urbanistka

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

IPR Praha hledá do Sekce rozvoje města, Kanceláře rozvoje městských čtvrtí na výše uvedenou pozici uchazeče se schopnostmi přinášet nové myšlení do perspektivního rozvoje Prahy.

„Městská čtvrť je obrazem zájmů komunity a jednotlivců, tedy všech těch, kteří se podílejí na jejím vzniku a existenci.“ Leon Krier

V Kanceláři rozvoje městských čtvrtí se zabýváme aktuálními formami a trendy urbanistických a architektonických koncepcí, které jsou zrcadlem vývoje evropských metropolí v 21. století. V tomto duchu modelujeme nový obraz Prahy jako středoevropské metropole. Proto hledáme kreativní architekty se schopnostmi rozvíjet metropoli moderně a zároveň ji vnímat generickým způsobem.

POŽADUJEME

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru architektura anebo urbanismus
  • Koncepční a tvůrčí přístup k řešení problémů
  • Týmovou práci na projektech a schopnost samostatné prezentace
  • Verbální a neverbální komunikační schopnosti
  • Pokročilé ovládání CAD a grafických SW (AutoCad, Programy Adobe, MS Office)
  • Orientace v ArcGIS vítána

NÁPLŇ PRÁCE

  • Projektové a manažerské práce na přípravě městských koncepcí
  • Rozvojové projekty městských čtvrtí a transformací brownfieldů
  • Modelování postupů jejich rozvojů
  • Synergické zapojování dotčených aktérů v řešené čtvrti
  • Poskytování podpory a odborné součinnosti orgánům územní samosprávy
  • Uplatnění praktických zkušeností v urbánním rozvoji měst a obcí nebo jejích částí

NABÍZÍME

  • Jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji Prahy
  • Možnost jazykového i odborného vzdělávání
  • Zaměstnání s odměnou za vykonanou práci dle platových podmínek nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, v platové třídě 11 a osobní příplatek
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů plně hrazených sick days, příspěvek na stravování a volný čas

TERMÍN NÁSTUPU

  • Dle dohody, optimálně březen / duben 2022

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NABÍZENOU POZICI NÁM NEJPOZDĚJI DO 9.2.2022 VE FORMÁTU PDF ZAŠLETE

  • Profesní životopis, schopnosti práce na PC a jazykové znalosti
  • Krátký motivační dopis
  • Portfolio obsahující tři práce reprezentující váš zájem v uvedeném oboru v rozsahu maximálně 6 stran A3
  • Úvahu na téma „Rozvoj městských čtvrtí v metropoli 21. století“ (přibližně 1 800 znaků včetně mezer)
  • Firma: IPR Praha
  • Kontakt: Ing. arch. Michal Bartošek
  • E-mail: kariera@ipr.praha.eu
  • Web: www.iprpraha.cz
  • Adresa: Vyšehradská 2077/57 , 128 00 Praha 2
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované znalosti: koncepční a tvůrčí přístup k řešení problémů, týmovou práci a schopnost samostatné prezentace
  • Požadovaný software: CAD a graf. SW (AutoCad)
Generální partner
Hlavní partneři