Veletrh šetrných budov a Smart Technologí PRAGOSMART

Datum konání: 23.10.2013, 09:00 - 25.10.2013, 17:00

Úterý, 8. Říjen 2013 (Celý den)
| Napsal:

Česká rada pro šetrné budovy vás zve na veletrh šetrných budov a smart technologií PRAGOSMART, který se bude konat ve dnech 23. a 25. října 2013 na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Pragosmart
Fotoalbum: 

Program akce:

CZGBC získala oficiální záštitu nad průběhem celé akce jako odborný partner a zajišťuje doprovodný program v podobě celodenního semináře.

PRAGOSMART je mezinárodní veletrh zaměřený na šetrné budovy a uplatnění "inteligentních" technologií v zabezpečení a protipožární ochraně budov, integrovaná bezpečnostní řešení s využitím ICT, uživatelský komfort a úspory s cílem oslovit realizační a montážní firmy, bezpečnostní a IT manažery firem, odborníky ze stavebnictví a zástupce bezpečnostních služeb a silových složek státu.

Spolu se členy České rady pro šetrné budovy jsme připravili zajímavý seminář, který se bude konat dne 23. 10. od 9 od 16:30 hodin. Přednášet budou zástupci firem SKANSKA, Zumtobel, SIEMENS, ENERGYSIM, CISCO, SEVEn, Saint-Gobain.

Kromě přednášek mají členové příležitost představit a prezentovat novinky také v expozici na stánku CZGBC nebo v samostatném prostoru (stánku nebo pultu).

Vstupné:
Odborní návštěvníci 150Kč
Odborníci po registraci 50Kč

Více info na: www.pragosmart.cz.