Události / architektonické soutěže

Soutěž BIMobject – FLOW/SPACE

Přihlaste své projekty do soutěže společnosti BIMobject. Letošním tématem je vytvoření inspirativního prostředí nákupního centra. Jste-li studenty oborů architektury a designu, pak je určena soutěž právě pro vás.

Petr Vokoun , 5. 2. 2015

BIMobject v rámci cloudového katalogu zdarma distribuuje vysoce kvalitní digitální modely vyráběných produktů z mnoha oborů a průmyslů. Tato soutěž slouží k rozpoznání kreativních nápadů s použitím BIM objektů v BIM programech.

V celosvětovém měřítku lze pozorovat explozi obchodních center s inspirativním designem interiéru. Tyto hranice jsou i nadále posouvány. Investoři začínají chápat význam navrhování veřejného prostoru jako základního faktoru pro získání dobré reputace a tím pádem stálé klientely. Aby dosáhli toho, že se budou lidé cítit v prostředí nákupního centra pohodlně a trávit zde delší čas, zaměřují se již při návrhu na potřeby zákazníka. Díky správnému návrhu interiéru s ohledem na pohyb lidí lze dosáhnout zatraktivnění i jinak méně atraktivních obchodních ploch.

Podmínky pro přihlášení do soutěže

• vyberte si cílovou skupinu, téma nákupního centra a značku

• použijte alespoň jeden udržitelný produkt od Green Furniture Concept

• mohou být použity pouze BIM prvky s portálu BIMobject

• sepište koncept návrhu v angličtině; shrňte koncept návrhu a popište, jak projekt zapadá do soutěže (ne více než 250 slov); připojte jméno, profesi, zemi pobytu a kontaktní informace; vše jako PDF

• odešlete svůj návrh ve formátu IFC, BIMx nebo Revizto a vlastní PDF na competition@bimobject.com pomocí wetransfer.com

• pojmenujte všechny soubory stejným názvem

Příspěvky budou hodnoceny s ohledem na návrh pohybu zákazníků, prostoru a atmosféry centrálních prostor. Všechny příspěvky budou vyvěšeny ZDE.

Výherci budou oznámeni 13. března 2015.

Ceny

1. místo: MacBook Air

2. místo: Lampa One Leaf Lamp Pendant 80, designér Peter Schumacher

3. místo: iPad mini 2 s Wi-Fi

Uzávěrka

Projekty musí být odevzdány do 26. února 2015, 23:59 CEST (GMT+1).

Způsobilost

Soutěž je otevřená mladým architektům a designérům zapsaných na příslušných oborech, případně osobám, které promovaly z těchto oborů dříve než před 5 lety. Návrhy by měly být vypracovány a odevzdány jednotlivci.

Účastníci musí být starší 18 let.

Porota

Ben O’Donnell, Architect & CTO of BIMobject ABBrice Harel, Architect & Digital Content Manager of BIMobject ABJohan Berhin, Designer & Founder of Green Furniture Concept

Podmínky

BIMobject® si vyhrazuje právo publikovat projekty na BIMobject.com portálu a dalších médiích, stejně jako možnost znovu publikovat projekty v budoucnu.

Green Furniture Concept si vyhrazuje právo na použití všech obrázků vzniklých v rámci soutěže pro marketingové účely, svobodně a bez poplatku.

Projekty budou prezentovány pod jmény autorů zúčastněných soutěže BIMobject® - Flow / Space.

Kontakt

Všechny otázky týkající se soutěže směřujte na competition@bimobject.com.

Více informací naleznete ZDE.

Klíčová slova:

soutěž BIM

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři