Události /

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR ARCH 2012

EARCH ve spolupráci ABF a.s. vyhlašuje soutěž o deset volných vstupenek na letošní veletrh FOR ARCH, který se koná ve dnech 18. – 22. 9. 2012 na výstavišti PVA v Praze – Letňanech.

ABF, a. s. , 3. 9. 2012

Vyhrát může každý, kdo správně odpoví na tři následující otázky a odpovědi odešle na e-mailovou adresu redakce@earch.cz. Pak už stačí jen mít trošku štěstí a být mezi desíti  šťastlivci, kteří obdrží vstupenku na veletrh v hodnotě 150 Kč zcela zdarma.

Soutěžní otázky

1. Kdy se konal první ročník ForArch? 2. Jak zní téma letošního ročníku? 3. Prezentují se na veletrhu ForArch i zahraniční vystavovatelé?

Správné odpovědi zasílejte na výše uvedenou adresu (v předmětu uveďte: SOUTĚŽ FOR ARCH). Uzávěrka příjímání došlých odpovědí je dne 13.9. 2012 ve 24:00 hodin. Slosování proběhne 14. 9. 2012 , vítěze zveřejníme na stránkách EARCH.CZ po 17. 9. 2012.

Veletrh FOR ARCH

Stavební veletrh FOR ARCH, který se vloni stal nejnavštěvovanější akcí svého druhu v ČR, letos vstoupí již do svého 23. ročníku. Každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. FOR ARCH - stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR, představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Akce již dávno necílí pouze na odborníky, zajímavé informace a tipy zde najdou také zástupci veřejnosti, kteří se chystají například na stavbu či rekonstrukci domu. Na výstavní ploše větší než 17 tisíc m2 nabízí FOR ARCH a souběžné stavební veletrhy kromě výstavních expozic také bohatý doprovodný program plný přednášek, workshopů, konferencí a soutěží.

Více informací na www.forarch.cz.

Klíčová slova:

Generální partner
Hlavní partneři