Podlahy a interiér 6 | 2011

Pondělí, 7. Listopad 2011 - 19:38
| Napsal:

Vážení čtenáři, příští rok čeká časopis Podlahy a interiér třináctileté výročí. Časy se mění, doba zrychluje a rychlý přenos informací se ve společnosti stává velmi ceněnou hodnotou. Na

Na druhou stranu tištěný časopis, který si můžete prolistovat, uložit do archivu nebo jej věnovat jako dárek, stále neztrácí kouzlo. A tak stále vymýšlíme, jak vyhovět oběma aspektům a čtenářům i firmám, které prostřednictvím časopisu dávají světu vědět o svých produktech či službách, být co nejlepším pomocníkem. A tak od loňského roku můžete najít časopis Podlahy a interiér v listovací podobě na internetu, starší čísla si pohodlně prohlédnout v našem virtuálním archivu a pokud vás některé zaujme, zašleme je na požádání, kam si budete přát. Další praktickou záležitostí je sekce Právě v akci, kde najdete aktuální slevy, akce a informace dodavatelských firem. A jaké zajímavosti a novinky vás čekají v čísle listopad-prosinec? Tři návštěvy, tip na příjemný způsob, jak dostat do pohody vaše záda, kolena a jiné bolístky, nejen podlahářské, problematika vrzání dřevěné podlahy, fakta o vývoji trhu s dřevěnými podlahami v Evropě, přirozené vlastnosti dřeva a jejich projevy při výrobě a užívání, výtah z připravované normy ČSN Dokončené povrchy z podlahovin na bázi dřeva - Montáž a posuzování stavu a její komentář od Ing. Marka Poláška ze Zkušebny stavebně truhlářských výrobků ve Zlíně. 

Hana Lukavská

Obsah listopad – prosinec

návštěva
6 Dům, který má svou filozofii života
realizace
8 Švýcarské zadání plus česká šikovnost
12 Kráska a zvíře
z praxe soudního znalce
14 Vrzání dřevěné podlahy: Neřešitelný problém?
fakta
16 Dřevěné podlahy v Evropě
materiála
18 Kobercové kolekce 2012
19 Jaké jsou přirozené vlastnosti dřeva a jak se projeví při výrobě a užívání dřevěných podlah
řemeslo a obchod
20 K nové normě nové beaujolais (nebo Svatomwrtinské víno)
22 Voda a zase voda
údržba
26 Můj život s Šarlotou
28 Expert RZ radí, jak na údržbu..aneb čištění a ošetřování podlahových krytin ekologicky šetrnými výrobky pro radost sobě i podlahám!
vše pro firmu
30 Co chystá Domotex 2012
31 Předvánoční akce: S firmou Döllken o tablet
32 Podlahová technika Schönox
33 Výtah z připravované normy ČSN 492106: Dokončené povrchy z podlahovin na bázi dřeva - Montáž a posuzování stavu
38 řemeslné cechy
39 drobničky
42 adresář

převzato z partnerského časopisu Podlahy a Interiér
časopis Podlahy a Interiér

Převzato z partnerského časopisu Podlahy a interiér.