SPECIÁLNÍ LIMITOVANÁ EDICE LÍSTKŮ NA reSITE KONFERENCI

Středa, 23. Květen 2012 - 10:50
| Napsal:
Mezinárodní konference reSITE – Města jako místa pro život se uskuteční ve dnech 24. a 25. května ve Veletržním paláci v Praze. Prosíme, nezapomeňte se registrovat do středy 23. května, protože počet míst je limitován.

Na dvoudenní konferenci zaměřené na problematiku veřejných prostranství potvrdili účast mnozí mezinárodně respektovaní odborníci. Poprvé se tak spojí architekti, zástupci samosprávy, investoři i široká veřejnost, aby zahájili diskuzi nad budoucností městského plánování a začali společně hledat řešení s důrazem na zlepšování kvality veřejného prostoru a života ve městech.

Pozvání k diskusi přijali například věhlasný urbanista Jan Gehl z Kodaně, hosté z newyorského magistrátu Alexandros Washburn a Janette Sadik-Khan, Reinier de Graaf ze slavného rotterdamského architektonického ateliéru OMA či náměstek pražského primátora Tomáš Hudeček.

Podrobný program konference naleznete na této stránce.

SPECIÁLNÍ LIMITOVANÁ EDICE LÍSTKŮ NA reSITE KONFERENCI

Kvůli vysokému zájmu o naše přednášející, nabízíme last minute-limitovanou edici lístků na půl-denní účast na reSITE konferenci. Omezené sezení na schodech nebo stání na balkoně.

K dispozici půl-denní registrace na reSITE konferenci. Klikněte sem a registrujte se - nebo přijďte co nejdříve a zakupte si speciální náramek ve Veletržním paláci.

PŮL-DENNÍ VSTUP / 400 CZK
Čtvrtek / 9:00-13:00 NEBO 14:00-19:30
Pátek / 9:00-13:00 NEBO 14:00-19:30

LIMITED REGISTRATION NOW AVAILABLE FOR reSITE CONFERENCE!

We would like to remind you that international conference reSITE with leitmotiv - Cities as places to live will start tomorrow May 24 in Veletrzni Palac, National Gallery and last till Friday, May 25. Please, dont forget to register today, Wednesday, May 23, because there is only limited amount of places.

We have internationally respected participants coming to the conference that will conceptually join architects, policymakers, investors, but also broad public in discussions about the future of urban planning. Together they will set on the dialogue leading into improving quality of urban life and public spaces.

We have internationally recognized guests - urban planner and architect Jan Gehl / Gehl Architects / DK, Alexandros Washburn / Chief urban planner, The City of New York / US, Janette Sadik-Khan / Commissioner, Traffic Department, The City of New York / US, Reinier de Graaf / Partner OMA-AMO / NL or Tomáš Hudeček / Deputy Mayor, The City of Prague,

Due to numerous requests we have made a limited number of tickets available for you to attend a half-day of the reSITE conference! Limited seating and/or standing room will be available on the balcony and carpeted amphitheater.

Register on www.resite.cz or, arrive early on Thursday or Friday to purchase a bracelet at Veletržní Palac.

HALF-DAY ENTRY / 400kc
Thursday / 9:00-13:00 OR 14:00-19:30
Friday / 9:00-13:00 OR 14:00-19:30

Klíčová slova: