Urban Act - Veřejný prostor a umění

Úterý, 20. Březen 2012 - 1:01
| Napsal:
Přednáška UrbanACT na téma "Veřejný prostor a umění" nabídne tři pohledy na veřejný prostor a zároveň představí tři svérázné aktéry, kteří s veřejným prostorem denně pracují. Fungující veřejný prostor je to, co dělá město funkčním organismem. Jak se na veřejný prostor v Praze dívají architekti z COLL COLL [CZ], street-artista Damien Mitchell [AUS] a sochařka Nina Šošková [SK]?

název VEŘEJNÝ PROSTOR A UMĚNÍ (doprovodný program veletruhu umění Art Prague 2012)
kdy ve čtvrtek 22. 03. 2012 od 19.00
kde ve výstavních prostorách Mánes
vystoupí Nina Šošková, studio COLL COLL a Damien Mitchell

Přednáška je součástí cyklu čtyř veřejných přednášek na téma veřejný prostor, pořádaných studentským projektem urbanACT.

Přednáška nabídne tři odlišné pohledy na veřejný prostor a zároveň představí tři svérázné aktéry, kteří s veřejným prostorem denně pracují. Se svým příspěvkem vystoupí výtvarnice a galeristka Nina Šošková (SK), studio COLL COLL (CZ) a street-artista Damien Mitchell (AUS).

Hlavním cílem urbanACTu je vzbudit aktivní zájem veřejnosti o město, ve kterém žije, a upozornit na nutnost mezioborové komunikace jak při vytváření nových veřejných prostor, tak při úpravě těch stávajících.
Podívejte se na veřejný prostor z jiné perspektivy.

Prosíme o potvrzení účasti emailem na urbanact [at] live.com, SMS zprávou na jedno z uvedených telefonních čísel : +420 728 223 803 [Kateřina Vondrová], +420 775 105 701 [Cyril Pavlů], +420 728 753 472 [Marek Prokůpek] nebo na našem Facebooku https://www.facebook.com/urbanact.cz [u události].

Klíčová slova: