design /

Strhující venkovní osvětlení od Marset

Marset přichází s novou kolekcí svítidel rozmanitou jako zahrady a terasy, k jejichž osvětlení je určena. Precizně vyrobená světla, která dokonale zapadají do venkovního prostředí a citlivě komunikují s vegetací, architekturou i samotnou krajinou, patří ke špičce ve venkovním osvětlení.

LIGHT WORKS s.r.o. , 3. 5. 2021

Praktická a mobilní

Přenosná lampa Chispa vyniká teplým, sofistikovaným světlem se třemi úrovněmi intenzity a nedostižnou praktičností. Multifunkční svítidlo, které je lehké a vodotěsné, lze nosit v ruce, nebo zavěsit nad stůl či zábradlí na černém lanku. Lampa s ochrannou mřížkou z polykarbonátu, která nezapře inspiraci garážovým světlem a táborovou lucernou, se nabízí v několika výrazných barvách. Díky dobíjecí baterii vydrží svítit až 7 hodin při nejvyšší intenzitě světla a až 28 hodin s nejúspornějším nastavením.

LW

Multifunkční design

Svítidla Ginger od Joana Gaspara nově přichází jako venkovní osvětlení. Variabilní kolekce umožňuje nasvítit kompletně všechny venkovní prostory. Vyrábí se ve variantě nástěnných svítidel, které lze instalovat solitérně i do seskupení jako sloupková svítidla na základnách snadno upevnitelných do štěrku či hlíny. Pro osvětlení cest poslouží v nástěnné verzi se stínidlem směřujícím světlo pouze dolů tak, aby při průchodu zabránilo oslnění.

LW

Efektní hra světla

Svítidla z kolekce Babila evokují kapky vody, na jejichž povrchu se panoramaticky zrcadlí odraz okolí. Výrazné čočky z leštěné oceli jsou zároveň světlem i architektonickým prvkem. Perfektně symetrické symboly toho, že v designu může být materiál stejně důležitý jako tvar. Plátno, na němž se rozehrává strhující hra přirozeného světla se světlem umělým. Babila se vyrábí v několika barevných variantách. V efektní chromové úpravě, která přitahuje pozornost, i diskrétnější bílé nebo hnědé verzi.

LW

Osvědčená klasika

Jemné, jasné světlo, osobitý a neformální design. Do osvědčené kolekce Plaff-on! od designéra Joana Gaspara, která se na trhu objevila už v roce 2010, přibylo venkovní osvětlení. Svítidla s difuzorem z ručně foukaného bílého opálového skla a hliníkovým prstencem, který odráží světlo vzhůru a vytváří nádherný světelný prstenec, lze umístit na strop i na stěny. Řada venkovních svítidel Plaff-on! zahrnuje i sloupková svítidla pro osvětlení cest nebo zahrady.

LW

Klíčová slova:

LIGHT WORKS svítidla design

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři