Události / architektonické soutěže

Superstudio 2014

Architektonický maraton pro všechny studenty architektury napříč republikou. Ostravské kolo už má své oceněné projekty. Zapojte se i vy.

SUPERSTUDIO , 17. 2. 2014

Superstudio se odehraje ve všech městech s výukou architektury v následujících termínech – Ostrava 14-15/2, Brno 21-22/2, Liberec 28-1/2-3, Praha 7-8/3.

Superstudio je týmová architektonicko-urbanistická ideová soutěž pro studenty architektury bez ohledu na ročník a případně i školu, kterou studují. Probíhá nonstop během 24 hodin, přičemž téma se účastníci dozvídají až při zahájení soutěže. Koncept soutěže pochází z Austrálie, kde jej pořádá organizace SONA. Superstudio v ČR probíhá po dohodě a se souhlasem původních organizátorů.

Superstudio se odehrává na akademické půdě ve všech městech s výukou architektury (Praha, Brno, Ostrava, Liberec). Zúčastnit se může bezplatně kdokoli, kdo v ČR architekturu studuje. Závěrečné prezentace jsou, pokud možno, přístupné veřejnosti.

Účel:

-konfrontace a ideálně také spolupráce všech ročníků a typů arch. vzdělán -intenzifikace přemýšlení a procesu návrhu oproštěném od nepodstatného-stručná a maximálně výstižná prezentace na velmi omezeném čase a před publikem-maximální tvůrčí volnost-kritika/názor/hodnocení od osobností aktivních především mimo akademickou sféru-setkání a atmosféra

Přihlašování dvou-tříčlenných týmů do Ostravy, Brna a Liberce: pošlete, prosím, mail na registrace.superstudio@gmail.com, kde uveďte jména členů, ročník a fakultu/školu, kterou studují.

Pro Prahu platí to samé, ovšem týmy kvůli velkému zájmu mohou být striktně pouze tříčlenné a registrační maily přijímáme až od 19.2., konkrétně od 18:00. První týmy pod čarou se budou moci po individuální domluvě a v případě volné kapacity zúčastnit v Liberci, Brně či Ostravě.

Více informací na:

www.superstudiocontest.com

facebook.com/krasniarchitekti

  • autor: SUPERSTUDIO *
  • publikováno: * 17. 2. 2014
  • zdroj: * Tisková zpráva

Klíčová slova:

superstudio

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři