Architektura / interiér

Vítejte v běžeckém ráji

Přesně takhle by mohl znít nápis na zdi nového pražského specializovaného obchodu, který je zaměřen na běhání. V příjemném prostředí si můžete nejen vybrat nové boty, ale také si zde zaběhat. Anebo vyběhněte rovnou ven, na Náplavku, a pak podél Vltavy stále dál.

Valentino Colla / Paola Toniato / Olga Pokorná , 8. 3. 2016

Běžecký butik "Top4Running"

Zadáním investora bylo vytvořit nejmodernější designovou běžeckou speciálku, která nabídne běžcům profesionální servis. To také zahrnovalo vývoj vlastního nábytkového systému, specifického pouze pro tuto prodejnu a pro její další pobočky v budoucnosti.

Velmi důležitým úkolem bylo uspořádat prostor tak, aby nejdříve zákazníka upoutaly kampaně a nové produkty, aby po prodejně nebloudil a vše bylo přehledně umístěné. Nejvýznamnějším prvkem v prodejně je běžecká dráha z reálného tartanu, do které je integrovaný velmi sofistikovaný systém na měření došlapu Footscan. Zákazník si tedy může vyzkoušet běžecké boty na reálné dráze.

Běžeckou speciálku Top4Running naleznete v Náplavní ulici č.1, v blízkosti Tančícího domu. Vybrat a vyzkoušet si zde můžete obuv, oblečení a doplňky různých značek (Nike, Adidas, Salomon, Under Armour a další).

Klíčová slova:

prodejna Praha

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři