Události / architektonické soutěže

Admonter pořádá mezinárodní soutěž o návrh interiéru, určenou studentům a začínajícím architektům

Navrhni originální a zároveň moderní interiér, nebo interiérový prvek za použití produktů Admonter a přihlaš se do soutěže. Předsedou komise je architekt David Caïs z atelieru Orange Machine a spolu s odborníky vybere ten nejlepší projekt. Na jeho autora pak čeká atraktivní odměna v podobě 1000 EUR a zájezdu do městečka Admont.

EARCH.CZ , 12. 10. 2016

Je jen na tobě, zda využiješ produkty z řady FLOOR’s, ELEMENT’s, DOOR’s, STAIR’s, nebo ACCOUSTIC’s a to jeden z nich, nebo je budeš kombinovat. Výhodu produktů ADMONTER je právě jejich kompatibilita. Další výhodou je i široký výběr a možností úprav v dřevině Modřín, kdy můžeš plně rozvinout svůj talent.

„Hledáme nové inspirace pro využití tradiční dřeviny, která je ikonická pro horské regiony. Modřín je odjakživa spjatý s interiéry a vybavení klasických chalup a stavení. Naší snahou je obnovení těchto tradičních hodnot pro moderní interiéry,“ říká předseda komise, architekt David Caïs.

Pro perfektní výsledek tvé práce můžeš nově využít galerii textur, která je ideální pro 3D návrhy (ke stažení zde).

Podmínky

Jak pojmeš výsledný návrh, je jen na tobě, ale vytvořený návrh musí být ve formátu PDF, nebo JPG ve velikosti 1x A3 a měl by obsahovat 3D náhled / vizuál. Jde nám především o dobře zpracovaný náhled a tedy návrh nemusí obsahovat technickou dokumentaci. Navržený interiér, nebo prvek by měl být realizovatelný a funkční. Popisky musejí být buď v anglickém, nebo německém jazyce.

Zaslaný email dále musí obsahovat jméno a příjmení autora, doplněné o kontaktní údaje (telefon a email). Maximální velikost zaslaného souboru je 25 MB. Absolventi vysokých škol se mohou přihlásit, pokud nejsou déle jak 2 roky od ukončení studia.

Hodnocení

Předseda komise architekt David CAIS z atelieru Orange a tým odborníků bude hodnotit každý přihlášený návrh splňující základní kritéria. Hodnotící kritéria budou brána v poměru: nápad 30 %, originalita 30 %, praktičnost 20 % a zpracování návrhu 20 %.

Více informací na webu nebo na Facebooku.

  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 12. 10. 2016
  • zdroj: * Tisková zpráva

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři