Události /

Design Shaker 2015

Design Shaker se v roce 2015 představí v novém. Přehlídka interiérového designu, jež se uskuteční v rámci jarních veletrhů For Furniture, For Habitat, For Office a For Garden od 19. do 22. března na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech, bude nově rozdělena do tří sekcí zaměřených na tři úzce spolupracující profese.

EARCH.CZ , 14. 1. 2015

Co je Design Shaker

Design Shaker je prodejní přehlídka českého i zahraničního interiérového designu a nábytku, která propojuje architekty, designéry, výrobce a jejich zákazníky. Stejně jako v minulých letech probíhá v rámci jarních veletrhů For Habitat, For Furniture, For Office a For Garden, které jsou největší akcí svého druhu v České republice a každoročně se jich zúčastní desítky tisíc návštěvníků. Letos nově zajišťuje náplň této unikátní designové sekce harddecore gallery.

Big Deal, Fresh Space a Field Office

Sekce Big deal představí výběr etablovaných českých výrobců i distributorů nejznámějších zahraničních značek. V sekci Fresh space se objeví mladá generace designérů, kteří ještě studují nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Užší kontakt s designéry interiérů a architekty pak zajistí sekce Field office, kde budou k vidění zajímavé návrhy i realizace interiérů. Design Shaker tak nabízí bezprostřední kontakt mezi výrobci a distributory nábytku a doplňků, designéry, architekty interiérů a návštěvníky. Za novou koncepcí stojí i nový organizační tým, architektonickou podobu expozice připravuje Petr Bakoš a Petr Fiala, kurátorkou přehlídky je teoretička designu a architektury Tereza Kozlová a strategii i vizuální podobu komunikace zajišťuje Jakub Mařík. Novinkou aktuálního ročníku je také Decore.gallery, kurátorovaná expozice uvnitř stylizovaného rodinného domu, která návštevníkům ukáže, jak komfortně lze s vybraným designem bydlet.

Fresh Space

Pokud jste designéři a tvoříte pod vlastní značkou nebo třeba ještě studujete, přijďte se představit a navázat důležité kontakty. Nabídněte na místě zákazníkům své zboží. Stačí, když si zabydlíte jeden z výstavních domků. K dispozici budete mít i malé zázemí pro sklad.

Field Office

Přemýšlíte, kde prezentovat své návrhy interiérů a jak do vaší kanceláře přilákat více klientů? Zkuste ji na pár dnů přestěhovat za klienty! Jejím základem je stůl, elektřina, internet a plocha k vizuální prezentaci. Zapojit se můžete také do doprovodných přednášek i workshopů.

Big Deal

V této sekci si můžete vybrat libovolně velkou plochu, která nejlépe vyhovuje vaší expozici. Kromě přívodu elektrického proudu a internetu, lze výstavní místo opatřit například i přívodem vody a zavedením odpadu.

Decore.gallery by DS

Vybrané produkty, které se přestaví v rámci Decore. gallery projdou kurátorským výběrem. Najdete zde to nejlepší pod jednou střechou. Přihlásit svůj výrobek můžete i pokud nebudete realizovat vlastní výstavní stánek v rámci Design Shakeru.

Proč vystavovat

V rámci expozice Design Shaker je zajištěna vysoká návštěvnost díky konání v rámci jarních veletrhů For Habitat, For Furniture, For Office a For Garden. Tři sekce nabídnou bezprostřední kontakt mezi návštěvníky, designéry, architekty interiérů, výrobci a distributory. Účastníci budou vybraní kurátorem a odbornou komisí, důraz bude kladen na kvalitu všech vystavujících účastníků.

Více informací ZDE

Pokud máte zájem účastnit se této unikátní přehlídky designu, můžete se přihlásit ZDE, nebo na emailové adrese: designshaker@harddecore.cz či telefonu: 777 634 136

Uzávěrka přihlášek je 31.1.2015!

  • autor: EARCH.CZ *
  • publikováno: * 14. 1. 2015
  • zdroj: * Tisková zpráva

Klíčová slova:

přehlídka design nábytek Praha ABF

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři