Události /

Open air aréna Betlémské náměstí 2013 v srpnu

Multižánrový festival architektury, divadla, hudby, výtvarného umění a filmu pokračuje.

Galerie Jaroslava Fragnera , 14. 8. 2013

V srpnu byla již uvedena první divadelní vlaštovka Robot revue (Depresivní děti touží po penězích, 7.8.), v následujícím termínu ve středu 21.8. jsou na programu s představením Soldates herci skupiny Squadra sua, na něž naváže koncert jazz-funk formace Traged trio. Na divadlo i hudbu se mohou návštěvníci OAA těšit také v září (Divadlo Štěstí, další hra Depresivních dětí a performancemi a hudbou nabitý program Betlémské kulturní noci).

Celý program s fotografiemi naleznete na našich stránkách pod odkazem festivalu

PROGRAM NEJBLIŽŠÍHO VEČERA OAA Zveme vás na invazi trojčlenné armády SOLDATES, které u příležitosti vpádu armád Varšavské smlouvy do Československa obsadí dvůr Galerie Jaroslava Fragnera. Na toto klaunské pouliční site-specific představení naváže jazz-funkové TRAGED TRIO mladých alternativních hudebníků. Začínáme v 19 hodin a vstup zdarma!

SQUADRA SUA – „SOLDATES“ Roman Horák, Lukáš Houdek, Robert Janč

Pouliční klaunské představení o bojové jednotce tří mužů připravených položit životy...nejlépe do něčeho hodně měkkého....

TISKOVÁ ZPRÁVA: Rachot bubnů, údery podrážek, hučení motorů - na náměstí vstupuje Naše Armáda. Už brzy se na vlastní oči budeme moci přesvědčit o jejích... vlastnostech–hm, to je nic moc, dám tam radši kvalitách, to je dobrý slovo.... Ještě nedávno chlapci, dnes, po výcviku, muži... Chlapi... jo to je lepší, ať na to choděj ženský... Naše Zbraň – záruka míru. Odhodláni bránit, útočit i padnout… chvilku poležet a pak zase vstát... Všichni za jednoho, jeden proti všem. Otče, hrdý buď. Matko, skryj pláč. Jsme elita. Jsme SOLDATES.

Invaze trojčlenné armády. Velitel a jeho muži – celkem dva. Hrdinové. Osvoboditelé. Klauni. Nezdolně se vrhají do všech bitev života vojáků. Výcvik, odpočinek, hlad i poslední cigareta. Znají to všechno. Jejich svaly nejsou možná z oceli, sem tam je v nich ale kus olova. Ničivý radius jejich zbraní je vždycky o krok delší, než budete schopni uskočit. Jejich konflikt nemá stran. Rozpoutají...Vás.

TRAGED TRIO Filip Šebšajevič/ BASA Vladimir Mikláš/ KYTARA Karol Žabka/ PERKUSE

Klíčová slova:

Akce Galerie Jaroslava Fragnera

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři