Události / architektonické soutěže

Salon dřevostaveb 2015 - přihlaste svůj projekt do 10.10. !

Máte vhodný projekt? Neváhejte se zúčastnit jubilejního 10. ročníku přehlídky toho nejlepšího, co v oblasti dřevostaveb za poslední období vzniklo.

EARCH.CZ , 24. 9. 2014

Vážená paní architektko, vážený pane architekte,

podobně jako v uplynulých letech, tak i v nastávajícím roce, plánujeme představit široké veřejnosti SALON DŘEVOSTAVEB 2015, největší nesoutěžní přehlídku toho nejlepšího, co za poslední období v oblasti dřevěné architektury vzniklo. Tento jubilejní 10. ročník si klade za cíl formou výstavy, přednášek, projekcí a odborné literatury zaujmout co nejširší spektrum návštěvníků.

Po pražské premiéře, která se bude konat v rámci veletrhu Dřevostavby (11. – 14. 2. 2015) jsou připraveny reprízy v dalších městech České republiky a na Slovensku. Podobně jako v předchozích ročnících, tak i letos plánujeme spolupráci s ambasádami a kulturními zastoupeními. V letech minulých jsme měli tu čest přivítat významné architekty z Norska, Kanady, Rakouska či Skandinávie.

Máte-li zájem stát se součástí tohoto unikátního projektu, zašlete nám, prosím, do pátku 10. října čtyři fotografie vašeho projektu v náhledové kvalitě spolu s půdorysem jedné či více vašich staveb na e-mail: salondrevostaveb@prodesi.cz.

Architektonickým ateliérům, jejichž práce budou vybrány do Salonu dřevostaveb 2015, následně zašleme elektronickou přihlášku, kde bude popis stavby a další detaily nezbytné pro prezentaci. Účastí na této unikátní akci získají architektonické ateliéry a jejich projekty možnost prezentace své práce:

• Prezentaci konkrétního projektu na plachtě, která bude součástí výstavy• Tisk plachty s konkrétním projektem• Uveřejnění daného projektu v rámci jubilejní publikace Ročenka dřevostaveb, která Salon rekapituluje• Rozšířenou možnost prezentovat svůj projekt přímo v místě výstavy, například umístěním modelu, makety skladby, atp.• Možnost prezentovat svůj projekt v rámci přednášky během veletrhu Dřevostavby 2015• Zviditelnění projektu i ateliéru na webových stránkách Salonu dřevostaveb• 4 volné vstupenky na veletrh Dřevostavby a na vyžádání i volné vstupenky na všechny reprízy Salonu• 3 publikace Ročenka dřevostaveb 2014, včetně zaslání doručení na adresu• 2 pozvánky na Večírek Salonu Dřevostaveb• 2 vstupenky na slovenský stavební veletrh Coneco

Ing. arch. Klára Křenová

Koordinátorka Salonu dřevostaveb Více informací o Salonu najdete na www.salondrevostaveb.cz Věříme, že Vás naše nabídka oslovila a budeme se těšit na spolupráci.

Mohlo by vás zajímat

Generální partner
Hlavní partneři